De adressen binnen het grote voormalige V&D-pand zijn in de verbouw tot Mall of the Netherlands, Leidschendam blijkbaar weer aangepast.
Daarom het verzoek om alle bestaande adresnodes te verwijderen en de nieuwe adresnodes Eglantier 1A-1G uit BAG in te lezen. OZAN-market -dan op 1D- voeg ik na de import weer toe.
Het voormalige V&D-pand: https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.08945/4.38429
(Er zullen vast nog meer afwijkingen te zien zijn, maar die pak ik wel op als er telkens groepjes winkels geopend gaan worden. In die tussentijd is er niets zo veranderlijk als bouwplannen en adresgegevens )
Als aan (een deel van) die adresnodes al tags als van winkels en dergelijke hangen, dan gaan die bij verwijdering natuurlijk verloren. Ik weet niet of dat zo ie, maar maak jij dan een back-up en plak je die winkeltags aan de nieuwe adresnodes, of is dit niet aan de orde (heb het niet gecheckt)?
Martin
Overigens zou ik zelf graag ook Bag-imports willen kunnen verrichten. Is dit mogelijk voor iedereen, en zoja, is er ergens een duidelijk stappenplan te volgen?
Graag een Bag-import van rijenwoningen aan de Kuikenlaan, Koperwiekstraat en de Rachel Ruyschstraat in Meppel.
De bouw van de eerste woningen is voltooid en wordt inmiddels bewoond. https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.68375/6.18876
Alvast bedankt!
Bedankt Martin, maar ik vroeg expliciet om dit adres in De Klomp en geen andere. Van de andere bedrijfshal heb ik namelijk niet gezien dat hij in aanbouw is (maar zal wel komen, dus ik laat hem staan denk ik).
De woning en bijgebouw aan de Griftweg 2A waren gesloopt, deze heb ik dus weer weggehaald.
Je plaatsbepaling was voor mij niet nauwkeurig genoeg om te besluiten wélk gebouw het betrof en ik ging er - inderdaad - vanuit dat je eventueel onterechte imports wel zou verwijderen.