Denk dat deze aanvraag er even bij ingeschoten is van startende mapper… Die komen met vertraging soms binnen wegens accountcheck.
Verzoek import bouwplaats Albert Heijn Schoolstraat 12, Lemmer https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.84558/5.71065
Bedankt Frank,
Die straat maar even verwijderd… er zal wel een nieuw parkeerterrein komen daar. Op Sat dataportaal is al geen straat meer te zien.
gr eggie
Ik dacht dat de BAG plugin alleen panden met status >= bouw gestart kon verwerken, dus niet die met vergunning verleend*. Die zijn nu wel ook geïmporteerd (qua werkelijke status correct). Hoe zit dat nou?
*Ligfietser, wellicht beantwoordt dit meteen jouw vraag over Meent 3 te Woudenberg? Ik denk dat je een terugmelding moet doen.
Gebouw is bij mij wel in de plugin te zien: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=95038663
Zie dit als een import met voorbehoud: verwijder maar als niet ok.
Wat het nog erger maakt is dat de geometry niet klopt: een factor te klein: terechte terugmelding.
BTW, mijn plugin versies:
ODS 0.6.19b (de jar van 13-09-20, toont als 0.6.19 in JOSM)
geotools-wfs 22.0.1
opendataservices 0.6.19
JOSM 17329
Java 1.8.0_271
Anders stappen we over naar het andere forum over de plugin zelf.
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=95060060
Middelburg was een behoorlijke! Ik heb een aantal oude fietsenstallingen e.d. verwijderd; mogelijk kun je die aan de actuele situatie aanpassen.
De adressen binnen het grote voormalige V&D-pand zijn in de verbouw tot Mall of the Netherlands, Leidschendam blijkbaar weer aangepast.
Daarom het verzoek om alle bestaande adresnodes te verwijderen en de nieuwe adresnodes Eglantier 1A-1G uit BAG in te lezen. OZAN-market -dan op 1D- voeg ik na de import weer toe.
Het voormalige V&D-pand: https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.08945/4.38429
(Er zullen vast nog meer afwijkingen te zien zijn, maar die pak ik wel op als er telkens groepjes winkels geopend gaan worden. In die tussentijd is er niets zo veranderlijk als bouwplannen en adresgegevens )
Als aan (een deel van) die adresnodes al tags als van winkels en dergelijke hangen, dan gaan die bij verwijdering natuurlijk verloren. Ik weet niet of dat zo ie, maar maak jij dan een back-up en plak je die winkeltags aan de nieuwe adresnodes, of is dit niet aan de orde (heb het niet gecheckt)?
Martin
Overigens zou ik zelf graag ook Bag-imports willen kunnen verrichten. Is dit mogelijk voor iedereen, en zoja, is er ergens een duidelijk stappenplan te volgen?