Oud-Loosdrechtsedijk 48 en 48b in Loosdrecht.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.20731/5.11440
Hier waren twee verouderde shapes uit de BAG die ik zojuist verwijderd heb. De nieuwe BAG shapes lijken mij meer in lijn met de PDOK beelden.
https://www.openstreetmap.org/changeset/94586588
Emmaweg 75a Kortenhoef
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.22404/5.12022
Koninginneweg 58 t/m 58f Kortenhoef
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.24320/5.12094
Ook hier waren verouderde BAG shapes die ik verwijderd heb.
https://www.openstreetmap.org/changeset/94587049
Trapgans 6c,d,e,8c,d en Cannenburgerweg 61 d Ankeveen
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.25827/5.11863
Ook weer verouderde BAG shapes verwijderd.
Cannenburgerweg 4 a 's-Graveland
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.25634/5.12075
Ook weer verouderde BAG shapes verwijderd.
Loodijk 12b,e,f 's-Graveland
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.26239/5.12419
Hollands End 35 Ankeveen
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.26878/5.10108
Verouderde BAG shapes verwijderd.
keesm
(Keesm)
November 22, 2020, 5:24pm
8314
Weer wat nieuwbouw gestart in de Waluwe Zaltbommel, gaarne BAG-import:
Alvast bedankt!
A67-A67
November 22, 2020, 6:20pm
8315
Van de volgende gebouwen in Delft is de bouw al ver gevorderd:
Leo_Slager
(Leo Slager)
November 22, 2020, 6:24pm
8316
Graag een import voor Ringelpoelweg 3 te Maarsbergen.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.06753/5.39936
Alvast bedankt.
Lijkt alles te bevatten, dank je wel.
Ze kwamen allemaal bovendrijven bij een maproulette challenge: Wow! These construction sites were finished already long ago! om oude building=construction ways te vinden.
Leo_Slager
(Leo Slager)
November 24, 2020, 12:17pm
8322
Graag een import van Westerwoud 11 te Woudenberg.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.07744/5.41167
bij voorbaat Dank.
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=94718973
Het lijkt erop dat je de gebouwen zelf al verwijderd had, deels. Dat is jammer, want bij het update kan dan de historie niet meer bewaard worden.
Terugmelding van een fout in BAG kun je zelf doen op: https://verbeterdekaart.kadaster.nl/
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=94719132
Er staan nu twee panden met gelijk huisnummer; denkelijk een van die gebouwen het tijdelijke woonverblijf. KUn je een van de twee verwijderen.
Ik zal ze volgende keer laten staan. Terugmelding heb ik gedaan.
Bedankt!
Verzoek voor BAG import van Kelvinstraat 3 in Apeldoorn:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.23405/5.96535
Alvast bedankt!
eggie
(Eggie)
November 26, 2020, 12:34pm
8329
Graag update van de wijk Huysackers in Veldhoven.
Veel staat op bouw gestart.
Startende mapper wilde graag woning Vlasacker 1 op de kaart hebben incl adres.
De rest zou wellicht ook meegenomen kunnen worden.
Officiële import lijkt me beter.
https://www.openstreetmap.org/changeset/94832889#map=19/51.40707/5.37453
BVD,
eggie
Lachgast
(Luciën)
November 26, 2020, 1:29pm
8330
Hallo allemaal,
Bij het uitlijnen in 3d-shapesgemeente Enkhuizen kwam ik dit relatief nieuwe gebouw tegen aan de Toereppel 21. Kan dat worden geǐmporteerd?
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.71217&mlon=5.26844#map=18/52.71217/5.26844
Dank daarvoor!
CJTmmr
(Kees-Jan)
November 26, 2020, 6:07pm
8331
Staat erop (en hele wijkje bijgewerkt)