BAG import verzoek voor:
Lelystraat 124, Sliedrecht
Leeghwaterstraat 75, Sliedrecht
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.83081/4.75965
Bouw is zo goed als klaar.
Status Kadaster (bouwvergunning verleend) loopt achter.
BAG import verzoek voor:
Lelystraat 124, Sliedrecht
Leeghwaterstraat 75, Sliedrecht
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.83081/4.75965
Bouw is zo goed als klaar.
Status Kadaster (bouwvergunning verleend) loopt achter.
De bouwvakkers zijn al driehoog, dus graag een import:
Haverkamp 107-169, Den Haag
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.08938/4.34986
B.v.d.
Jan
Zo goed? https://overpass-api.de/achavi/?changeset=94444367
Boudewijn Onderwaterlaan 11 is volgens de BAG nu af, maar de weg ernaast staat nog op highway=construction. Zou je willen kijken of daar iets te actualiseren valt? Ik gok op highway=residential, maxspeed=30 maar ik ben ter plekke niet bekent
Graag importeren:
Hattemerbroek, Duurzaamheidstraat 88
Graag import van Bosrand 2 met bijgebouw te Lieshout
Lokale mapper heeft e.e.a. al ingetekend als area=yes
https://www.openstreetmap.org/changeset/94532621
BVD
eggie
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=94534306, tevens omtrek #15 aan de overkant van de straat meegenomen.
smootheFiets ook bedankt… Zat nog half te slapen… misgeklikt in het verkeerde draadje
edit Maar nu staat het BAG draadje weer bovenaan
Zou iemand het (elektriciteits?)gebouwtje Van der Hooplaan 109 T willen herimporteren?
BAG: https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=118636.96718644&geometry.y=478552.182939&zoomlevel=7&objectId=0362100001057183&detailsObjectId=0362010002198025
OSM: https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.29378/4.85450
Zoals in OSM al staat aangegeven bestaat Eetcafé De Vulkaan niet meer.
Alvast bedankt
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=94553398
En het eetcafé lijkt inderdaad niet meer: http://www.amstelveenweb.com/nieuws-Sloop-van-de-voormalige-snackbar-De-Vulkaan-in-A&newsid=310729011
Oud-Loosdrechtsedijk 48 en 48b in Loosdrecht.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.20731/5.11440
Hier waren twee verouderde shapes uit de BAG die ik zojuist verwijderd heb. De nieuwe BAG shapes lijken mij meer in lijn met de PDOK beelden.
https://www.openstreetmap.org/changeset/94586588
Emmaweg 75a Kortenhoef
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.22404/5.12022
Koninginneweg 58 t/m 58f Kortenhoef
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.24320/5.12094
Ook hier waren verouderde BAG shapes die ik verwijderd heb.
https://www.openstreetmap.org/changeset/94587049
Trapgans 6c,d,e,8c,d en Cannenburgerweg 61 d Ankeveen
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.25827/5.11863
Ook weer verouderde BAG shapes verwijderd.
Cannenburgerweg 4 a 's-Graveland
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.25634/5.12075
Ook weer verouderde BAG shapes verwijderd.
Loodijk 12b,e,f 's-Graveland
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.26239/5.12419
Hollands End 35 Ankeveen
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.26878/5.10108
Verouderde BAG shapes verwijderd.
Eerste deel en meer meegenomen daar: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=94589010
Kortenhoef: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=94589431
Ankeveen: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=94590169
Graveland: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=94590416
Roep maar als ik iets gemist heb
Weer wat nieuwbouw gestart in de Waluwe Zaltbommel, gaarne BAG-import:
Alvast bedankt!
Van de volgende gebouwen in Delft is de bouw al ver gevorderd:
Graag een import voor Ringelpoelweg 3 te Maarsbergen.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.06753/5.39936
Alvast bedankt.