https://www.openstreetmap.org/changeset/92965362 Gotowe z waszą pomocą.
Linie mogą być trochę nierówne rysowane na podstawie śladu GPS Ale gdy będzie aktualny foto-podkład to ich geometrię się poprawi.
Jeszcze raz dziękuję czasem sam wiele porad na wiki znajduję ale jak widać nie wszystko jestem wstanie zam odnaleźć.
Mateusz zgadzam się z tobą całkowicie właśnie za to że można oznaczać prawie wszystkie obiekty tak cenię sobie OSM.
Brak tylko ikonek graficznych dla leżaków i zamgławiaczy ikonka prysznica przed zmianą tagowania fajniej na mapie wyglądała niż pusty punkt który nie będzie się wyświetlać na aplikacjach mobilnych.
Kiedyś się za to zabierałem, ale tam jest strasznie dużo relacji, tagów i cudów, więc gra jest niewarta świeczki. Plus polska wersja wiki nie wiedzieć czemu twierdzi, że jest to dozwolone (https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Pl:Key:highway)
Więc nie wiem na ile ta zmiana ma sens, choć wydaje się, że ta część nie ma odzwierciedlenia w angielskiej osm (cała część “przed tabelką” wydaje się znikąd wzięta?)
Przy okazji poprawiania w swojej okolicy sklepu Freshmarket na sklep Żabka, sprawdziłem że w Polsce już wszystkie Freshmarkety zostały rebrandingowane na Żabki. Czy chce ktoś poprawić wszystkie pozostałe jeszcze w osm na Żabki?
Na razie skomentowałem 2 jego zestawyzmian. Jeśli nie będzie odzewu zgłoszę prośbę do DWG o zredagowanie (w szczególności komentarz w stylu „Powszechnie znana osoba” może sygerować, że chodzi o czyjeś nazwisko).