Hallo importeurs,
In het Gelderse Beekbergen is de volgende twee-onder-eenkapper bijna af die nog niet in OSM staat:
- Willem Kolffweg 5 en Ruitersmolenweg 170 (https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.16536/5.96889)
Hallo importeurs,
In het Gelderse Beekbergen is de volgende twee-onder-eenkapper bijna af die nog niet in OSM staat:
Gedaan, alsmede nog wat andere rondomliggende updates: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=92983777
Graag import van enorm bedrijfspand aan de Burgemeester van Zuurenstraat 510 t/m 630 op het nieuwe Distripark in Dordrecht.
Het staat nog op bouwvergunning verleend, maar het heeft al grotendeels vorm gekregen.
https://www.openstreetmap.org/#map=17/51.75488/4.63426
(tussen Burg van Zuurenstraat en Burg van der Leestraat)
Andere gebouwen staan er nog niet.
BVD,
eggie
Helaas de bloemenpluktuin is niet meer, er wordt nu een woning gebouwd. Gaarne BAG-import.
Nieuwe Tijningen 109, Zaltbommel: https://osm.org/go/0EvOxV~YO?layers=N&m=
(vlakbij staat nu een tijdelijke 109 (volgens BAG), zal nog survey doen of deze er nog staat of al weg is)
Alvast bedankt.
Bedoel je deze gebouwen allemaal? Als teveel, verwijder maar weer of op proposal.
Ik moest 1 boom rooien voor het gebouw
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=93015219
Frank… bedankt… zet de rest wel op proposed.
edit Tja… dat was de laatste boom uit de polder. Grensboom tussen twee percelen in de Oude Beerpolder. Tempo Doeloe… De natuur heeft hier de strijd verloren.
Graag import van Crematorium Laren (Weg over Anna’s Hoeve 1, Laren), is gesloopt en elders herbouwd, bedankt.
https://www.openstreetmap.org/#map=17/52.22250/5.22348
En van de vier gebouwtjes op het Stationsplein Hilversum (nr 27 staat er al twee jaar, drie zijn er dit jaar bijgebouwd)
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.22656/5.18005
Crematorium: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=93022571 (ook website erop gezet, kijk maar)
En de 4 gebouwtjes: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=93022693
EDIT: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=93023200
Ik zag aardig wat afwijkingen in dit stuk op Stationsplein Hilversum en heb het bijgetrokken.
Veel gebouwvormen en gebouwen waren samengevoegd in BAG; ik ben van de bewerkte adres nodes afgebleven (bv winkelnamen). Hoop ok zo.
Graag import van het Vlisthuis (social_facility) Van Berkumstraat 1a in Schoonhoven
Op Satellietdataportaal aug 2020 is het gebouw al te zien.
https://www.openstreetmap.org/note/2357432#map=18/51.95278/4.84506&layers=N
BVD,
eggie
edit
Graag ook import
Het wijkje aan de Wetering in 's-Gravendeel staat er inmiddels wel.
Het Kadaster loopt hier niet zo hard. Er worden slordig gebouwen geplaatst en meestal niet ingemeten.
Ik zal het zelf wel tzt fatsoeneren mbv de BGT omtrekgericht.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.78287/4.60686&layers=N
BVD
eggie
Schoonhoven - ook omgeving meegenomen en via validatie eea opgeknapt
's-Gravemdeel: moeten inderdaad nog cursus vierkantjes tekenen krijgen…
zoveel mogelijk netjes recht gelegd.
Hoe komt BGT tzt aan de contouren van gebouwen? Via BAG of op andere manier?
Na inmeten kunnen we nog een update doen.
Zou iemand het pand Changiweg 110 in Amsterdam Sloterdijk willen importeren? (Het dateert uit 2019 en huisvest horecagelegenheid The Breakfast Club.)
BAG: https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=117776.7319096&geometry.y=489093.81709336&zoomlevel=6&objectId=0363100012249546&detailsObjectId=0363010012119598
OSM: https://www.openstreetmap.org/note/1618421#map=18/52.38861/4.84016
Alvast bedankt.
Geïmporteerd: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=93073621; ik heb The Breakfast Club aan de adresnode toegevoegd; eventuele verder tags doe je zelf?
Graag import gevraagd van nieuwbouw de Johan Zoutmanstraat in Lisse 2 t/m 18 . Het huizenblok is door startende mapper al zelf ingetekend.
Langs het water aan de Van Speykstraat zie ik dat er ook nog wat nieuwbouw klaar is op satellietdataportaal…
https://www.openstreetmap.org/changeset/93125307#map=17/52.26017/4.56996&layers=N
BVD,
eggie
Bij deze dan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=93136569
En wat gebouwen correcties hier vlakbij: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=93137289
En onze nieuwe collega reageerde snel, dus extra import: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=93138356
BGT is contour op maaiveld, BAG is de contour vanuit de lucht gezien.
Deze kunnen hetzelfde zijn (bij een recht toe, recht aan gebouw, zoals een woonhuis) maar in principe moet je ze apart inmeten.
Er wordt gewerkt aan o.a. een samenvoeging van de twee, omdat je nu twee geometrieën van hetzelfde gebouw in twee aparte registers hebt staan. Dat is niet handig gebleken.
A.noniem wijst ons op de nieuwbouw bij het station van Nunspeet.
Dus graag een import van die gebouwen.
https://www.openstreetmap.org/note/2402452#map=18/52.37162/5.78526
Bij voorbaat dank
Beste importeurs,
Graag zou ik verzoeken een import te doen van Dintelstraat 46,
2515 VJ Den Haag. Dit adres staat in het BAG register maar
niet op OSM.
https://www.openstreetmap.org/note/2405161
Alvast bedankt!