Ik zag dat de adrespunten van IJsvogel 1-40 in Blokker een beetje gek staan. In BAG stonden ze waarheidsgetrouwer ingetekend, dus dat moet ergens na 2014 zijn goedgezet.
Kan iemand dit kleinigheidje verbeteren op de kaart?
Graag import van enorm bedrijfspand aan de Burgemeester van Zuurenstraat 510 t/m 630 op het nieuwe Distripark in Dordrecht.
Het staat nog op bouwvergunning verleend, maar het heeft al grotendeels vorm gekregen. https://www.openstreetmap.org/#map=17/51.75488/4.63426
(tussen Burg van Zuurenstraat en Burg van der Leestraat)
Helaas de bloemenpluktuin is niet meer, er wordt nu een woning gebouwd. Gaarne BAG-import.
Nieuwe Tijningen 109, Zaltbommel: https://osm.org/go/0EvOxV~YO?layers=N&m=
(vlakbij staat nu een tijdelijke 109 (volgens BAG), zal nog survey doen of deze er nog staat of al weg is)
edit Tja… dat was de laatste boom uit de polder. Grensboom tussen twee percelen in de Oude Beerpolder. Tempo Doeloe… De natuur heeft hier de strijd verloren.
EDIT: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=93023200
Ik zag aardig wat afwijkingen in dit stuk op Stationsplein Hilversum en heb het bijgetrokken.
Veel gebouwvormen en gebouwen waren samengevoegd in BAG; ik ben van de bewerkte adres nodes afgebleven (bv winkelnamen). Hoop ok zo.
edit
Graag ook import
Het wijkje aan de Wetering in 's-Gravendeel staat er inmiddels wel.
Het Kadaster loopt hier niet zo hard. Er worden slordig gebouwen geplaatst en meestal niet ingemeten.
Ik zal het zelf wel tzt fatsoeneren mbv de BGT omtrekgericht.
Schoonhoven - ook omgeving meegenomen en via validatie eea opgeknapt
's-Gravemdeel: moeten inderdaad nog cursus vierkantjes tekenen krijgen…
zoveel mogelijk netjes recht gelegd.
Hoe komt BGT tzt aan de contouren van gebouwen? Via BAG of op andere manier?
Na inmeten kunnen we nog een update doen.
Graag import gevraagd van nieuwbouw de Johan Zoutmanstraat in Lisse 2 t/m 18 . Het huizenblok is door startende mapper al zelf ingetekend.
Langs het water aan de Van Speykstraat zie ik dat er ook nog wat nieuwbouw klaar is op satellietdataportaal…
BGT is contour op maaiveld, BAG is de contour vanuit de lucht gezien.
Deze kunnen hetzelfde zijn (bij een recht toe, recht aan gebouw, zoals een woonhuis) maar in principe moet je ze apart inmeten.
Er wordt gewerkt aan o.a. een samenvoeging van de twee, omdat je nu twee geometrieën van hetzelfde gebouw in twee aparte registers hebt staan. Dat is niet handig gebleken.