Helaas is er in OsmAnd iets misgegaan denk ik. Ik zie zelf ook de lange wandelroutes en de knooppunten niet meer. Maar ik ga nu alleen maar invoeren.
Ik ga met NoordHolland door tot het helemaal af is. Ik laat me nu sturen vanaf Knooppuntnet door telkens een knoop te pakken met een ander aantal routes dan expected_rwn_route_relations
Verzoek aan wie nog iets Noordholland doet: zet even die expected-waarde zoals je het op de planner ziet, dan wordt die uiteindelijk gegarandeerd aangevuld tot heel NoordHolland gedaan is. Mbv de preset is het snel gedaan: klik preset, tik nummer, tab, tik aantal, en Toepassen. Twee kliks en 5 toetsen, tegen twee kliks en 3 toetsen zonder aantal. O ja, tab kan je ook vervangen door klik. Nog sneller!
Daarna loop ik de grenzen met ZuidHolland en Utrecht na, en dan is het releasetijd. We hebben dan nog wel wat te doen… maar het ziet er helemaal niet slecht uit (dat is Rotterdams voor: wat gaat dit goed, fantastisch mensen! Als mijn zoon overheerlijk heeft gekookt hij vraagt hoe smaakt het, dan moet ik zeggen “hm, je gaat er niet dood an!” en nog een keer opscheppen, want als ik zeg “wat is dit lekker zeg!” dan gelooft-ie mij niet.).