Zou iemand het nieuwe appartementengebouw langs de Giessenburg in Amsterdam Buitenveldert willen importeren?
BAG: https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=120078.65581047&geometry.y=482067.21449994&zoomlevel=7&objectId=0363100012249661&detailsObjectId=0363010012120931
OSM: https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.32544/4.87576
En daarnaast de nieuwe of verbouwde huizen Aalsmeerderweg 376a, 416, 418, 420, 420a en 422a in Aalsmeer?
BAG: https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=116244.82218536&geometry.y=477708.52894348&zoomlevel=5
OSM: https://www.openstreetmap.org/#map=17/52.28600/4.81554
Alvast bedankt!
Bij deze:
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=92785317
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=92785488
In Den Haag op het Alphons Diepenbrockhof: Het pand met nummer 0518100001677445 (https://www.openstreetmap.org/way/545078964) is inmiddels gesloopt. 0518100001752875 moet nog geïmporteerd worden.
Alvast bedankt!
Graag import parkeergarage Langeland Toneellaan 3 Zoetermeer.
De parkeergarage is al zelf ingetekend door mapper Twijland incl info.
Wellicht heeft officiële import de voorkeur.
https://www.openstreetmap.org/changeset/92789975#map=17/52.06669/4.50091
BVD,
eggie
Graag BAG import
Leunestraat 22 A Sint-Oedenrode
https://www.openstreetmap.org/way/83527205
Bouw gereed.
Bij deze: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=92828321
En ook nr 22 staat in BAG: is dat een sloop of nieuw? Lijkt nieuw in BAG, oa:
ID 1948100040630949
Status Pand in gebruik
Bouwjaar 2020
Begindatum 15-09-2020
Mutatiedatum 16-09-2020
Hoi Frank
Ik zie de schuur bij Sonniuswijk 47 Son en Breugel nog niet…
Vergeten ?
Op satallietdataportaal sept 2020 zie ik dat de bouw is gestart in het zuidelijk deel van de Bronkhorsterslag in Didam.
https://www.openstreetmap.org/changeset/92823409#map=19/51.92855/6.12847&layers=N
Startende mapper heeft zich al ingespannen om de woningen als construction in te tekenen.
Graag officiële import van het zuidelijke deel tussen de Donjon en de Bronkhortsterslag.
Bij voorbaat dank,
eggie
Graag een BAG update van de Grondmanstraat 28 in Oldenzaal. Alvast bedankt!
Op satallietdataportaal sept 2020 zie ik dat de bouw is gestart in het zuidelijk deel van de Bronkhorsterslag in Didam.
https://www.openstreetmap.org/changeset/92823409#map=19/51.92855/6.12847&layers=NStartende mapper heeft zich al ingespannen om de woningen als construction in te tekenen.
Graag officiële import van het zuidelijke deel tussen de Donjon en de Bronkhortsterslag.
Bij voorbaat dank,
eggie
Hele wijk behandeld, er was best wat bijgebouwd laatste tijd.
De al getekende gebouwen vervangen, met behoud van historie, dus niet al het werk van DthMaps voor niets.
Dag heren (zijn er nou al dames ?) BAG -importeerders,
Mag ik een import van Vijfde Polder 1, 6708 WC te Wageningen ? Het is gebouw ‘Aurora’ op de Campus van de WUR. De bouw is tot op de zesde verdieping gevorderd, dus de contouren op maaiveld lijken me wel stabiel nu. Gebaseerd op observatie (lees: rondrijden) ter plekke, vandaag.
Link: https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.98278/5.65793
met vriendelijke groet,
Marcel
Ik zie de schuur bij Sonniuswijk 47 Son en Breugel nog niet…
Oude schuren achter 47 verwijderd. Nieuwe was toch nog niet in aanbouw? Overkapping achter woning toegevoegd.
Schuur naast 43 heeft in BAG foute vorm, volgens satelietbeeld van Sep. (mogelijk vergunning gekregen voor uitbreiding?)
Verder in de omgeving nog eea aangepast.
Dag heren (zijn er nou al dames ?) BAG -importeerders,
Mag ik een import van Vijfde Polder 1, 6708 WC te Wageningen ? Het is gebouw ‘Aurora’ op de Campus van de WUR. De bouw is tot op de zesde verdieping gevorderd, dus de contouren op maaiveld lijken me wel stabiel nu. Gebaseerd op observatie (lees: rondrijden) ter plekke, vandaag.
Link: https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.98278/5.65793
met vriendelijke groet,
Marcel
Het staat er: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=92849090
Graag een BAG update van de Grondmanstraat 28 in Oldenzaal. Alvast bedankt!
Bijgebouw staat erop; ook in omgeving nog eea gedaan
Hallo allemaal,
Aan de Peperstraat, het Gerritsland (bekend van boer Gerrit) en de Turfhaven staan in meer of mindere mate een aantal verschoven of geschaalde polyfoontjes. Zou iemand die kunnen aanpassen?
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.64071&mlon=5.06234#map=19/52.64071/5.06234
Dank!
Hallo allemaal,
Aan de Peperstraat, het Gerritsland (bekend van boer Gerrit) en de Turfhaven staan in meer of mindere mate een aantal verschoven of geschaalde polyfoontjes. Zou iemand die kunnen aanpassen?
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.64071&mlon=5.06234#map=19/52.64071/5.06234
Dank!
Hele centrum van Hoorn gelijk aangepakt en met validatie eea opgeruimd
Graag een import van de nieuwe woonadressen Stadsring 2A-4L in voormalig kantoor van de Amersfoortse Courant: https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.15561/5.38435 Bedankt.