Alle rangen en standen zijn weer paraat: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=92656712
Die ikzelf ooit heb gehad in de marine zit er ook tussen (nee, geen generaal).
Beste BAGgeraars,
Aan de IJsselmeerdijk 6A in Hoorn is iets gebouwd, dat derhalve ook aan de plattegrond zou moeten worden toegevoegd.
Kunnen jullie hier een ogenblik aan besteden?
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.62759&mlon=5.01526#map=19/52.62759/5.01526
Ik zag iets verderop ook een pand uit 1995 dat niet op de kaart staat.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.62985&mlon=5.01647#map=19/52.62985/5.01647
Ik kan nu even niet nagaan of dat terecht is of niet. In de Bag staat het in elk geval als zijnde ‘in gebruik’.
Dank!
Kan iemand een herimport doen van #6-12 en #17-19?
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.78765&mlon=6.89079#map=19/52.78765/6.89079&layers=N
Ze staan nu als appartement te boek, maar zijn allemaal gewone woningen. Alleen #13-16 zij appartementen.
Bij voorbaat dak.
Woonhuizen in aanbouw aan de Veldzicht en Weideweg in Scherpenzeel: https://www.openstreetmap.org/note/2270879.
Gaarne een import van de nieuwe panden hier. Veldzicht 14 en 16 zijn al in gebruik.
Jaaa, stuk beter. Dank je!
De woningen op Parnashofweg 49, 51, 51A zijn tijdens de bouw op slinkse wijze van vorm veranderd.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.09532/4.41374
Graag een herimport.
B.v.d.
Jan
Zou iemand het nieuwe appartementengebouw langs de Giessenburg in Amsterdam Buitenveldert willen importeren?
BAG: https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=120078.65581047&geometry.y=482067.21449994&zoomlevel=7&objectId=0363100012249661&detailsObjectId=0363010012120931
OSM: https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.32544/4.87576
En daarnaast de nieuwe of verbouwde huizen Aalsmeerderweg 376a, 416, 418, 420, 420a en 422a in Aalsmeer?
BAG: https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=116244.82218536&geometry.y=477708.52894348&zoomlevel=5
OSM: https://www.openstreetmap.org/#map=17/52.28600/4.81554
Alvast bedankt!
Bij deze:
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=92785317
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=92785488
In Den Haag op het Alphons Diepenbrockhof: Het pand met nummer 0518100001677445 (https://www.openstreetmap.org/way/545078964) is inmiddels gesloopt. 0518100001752875 moet nog geïmporteerd worden.
Alvast bedankt!
Graag import parkeergarage Langeland Toneellaan 3 Zoetermeer.
De parkeergarage is al zelf ingetekend door mapper Twijland incl info.
Wellicht heeft officiële import de voorkeur.
https://www.openstreetmap.org/changeset/92789975#map=17/52.06669/4.50091
BVD,
eggie
Graag BAG import
Leunestraat 22 A Sint-Oedenrode
https://www.openstreetmap.org/way/83527205
Bouw gereed.
Bij deze: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=92828321
En ook nr 22 staat in BAG: is dat een sloop of nieuw? Lijkt nieuw in BAG, oa:
ID 1948100040630949
Status Pand in gebruik
Bouwjaar 2020
Begindatum 15-09-2020
Mutatiedatum 16-09-2020
Hoi Frank
Ik zie de schuur bij Sonniuswijk 47 Son en Breugel nog niet…
Vergeten ?
Op satallietdataportaal sept 2020 zie ik dat de bouw is gestart in het zuidelijk deel van de Bronkhorsterslag in Didam.
https://www.openstreetmap.org/changeset/92823409#map=19/51.92855/6.12847&layers=N
Startende mapper heeft zich al ingespannen om de woningen als construction in te tekenen.
Graag officiële import van het zuidelijke deel tussen de Donjon en de Bronkhortsterslag.
Bij voorbaat dank,
eggie