Bij deze: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=92641345
Zo ‘vluchtig’ zijn woonwagens niet. ‘Static’ impliceert al e.e.a. en de (verplichte?) wielen zijn al lang verdwenen of verstopt.
In ieder geval niet de gehele standplaats als building taggen.
Ik zou de landuse gewoon als residental taggen en de ‘caravan’ op basis van luchtfoto als static_caravan, inclusieg BAG referenties. Map what’s on the ground!
Kan er een import worden gedaan van nieuwe bebouwing in deze wijk: https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.83643/5.01522&layers=N
Het gaat in ieder geval om de straten (eilanden?) met de namen: Maarschalk; Generaal; Majoor; Luitenant.
(Zoals te zien op https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/#?geometry.x=129329.43176025&geometry.y=427678.11669007&zoomlevel=5)
Bedankt!
Kan er een import worden gedaan van nieuwe bebouwing in deze wijk: https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.83643/5.01522&layers=N
Het gaat in ieder geval om de straten (eilanden?) met de namen: Maarschalk; Generaal; Majoor; Luitenant.
(Zoals te zien op https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/#?geometry.x=129329.43176025&geometry.y=427678.11669007&zoomlevel=5)Bedankt!
Alle rangen en standen zijn weer paraat: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=92656712
Die ikzelf ooit heb gehad in de marine zit er ook tussen (nee, geen generaal).
Beste BAGgeraars,
Aan de IJsselmeerdijk 6A in Hoorn is iets gebouwd, dat derhalve ook aan de plattegrond zou moeten worden toegevoegd.
Kunnen jullie hier een ogenblik aan besteden?
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.62759&mlon=5.01526#map=19/52.62759/5.01526
Ik zag iets verderop ook een pand uit 1995 dat niet op de kaart staat.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.62985&mlon=5.01647#map=19/52.62985/5.01647
Ik kan nu even niet nagaan of dat terecht is of niet. In de Bag staat het in elk geval als zijnde ‘in gebruik’.
Dank!
Beste BAGgeraars,
Aan de IJsselmeerdijk 6A in Hoorn is iets gebouwd, dat derhalve ook aan de plattegrond zou moeten worden toegevoegd.
Kunnen jullie hier een ogenblik aan besteden?https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.62759&mlon=5.01526#map=19/52.62759/5.01526
Ik zag iets verderop ook een pand uit 1995 dat niet op de kaart staat.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.62985&mlon=5.01647#map=19/52.62985/5.01647Ik kan nu even niet nagaan of dat terecht is of niet. In de Bag staat het in elk geval als zijnde ‘in gebruik’.
Dank!
Graag gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=92658702
Kan iemand een herimport doen van #6-12 en #17-19?
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.78765&mlon=6.89079#map=19/52.78765/6.89079&layers=N
Ze staan nu als appartement te boek, maar zijn allemaal gewone woningen. Alleen #13-16 zij appartementen.
Bij voorbaat dak.
Woonhuizen in aanbouw aan de Veldzicht en Weideweg in Scherpenzeel: https://www.openstreetmap.org/note/2270879.
Gaarne een import van de nieuwe panden hier. Veldzicht 14 en 16 zijn al in gebruik.
Kan iemand een herimport doen van #6-12 en #17-19?
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.78765&mlon=6.89079#map=19/52.78765/6.89079&layers=N
Ze staan nu als appartement te boek, maar zijn allemaal gewone woningen. Alleen #13-16 zij appartementen.
Bij voorbaat dak.
Woonhuizen in aanbouw aan de Veldzicht en Weideweg in Scherpenzeel: https://www.openstreetmap.org/note/2270879.
Gaarne een import van de nieuwe panden hier. Veldzicht 14 en 16 zijn al in gebruik.
En ook wat correcties op bestaande imports: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=92667000
De woningen op Parnashofweg 49, 51, 51A zijn tijdens de bouw op slinkse wijze van vorm veranderd.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.09532/4.41374
Graag een herimport.
B.v.d.
Jan
De woningen op Parnashofweg 49, 51, 51A zijn tijdens de bouw op slinkse wijze van vorm veranderd.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.09532/4.41374
Graag een herimport.B.v.d.
Jan
Zou iemand het nieuwe appartementengebouw langs de Giessenburg in Amsterdam Buitenveldert willen importeren?
BAG: https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=120078.65581047&geometry.y=482067.21449994&zoomlevel=7&objectId=0363100012249661&detailsObjectId=0363010012120931
OSM: https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.32544/4.87576
En daarnaast de nieuwe of verbouwde huizen Aalsmeerderweg 376a, 416, 418, 420, 420a en 422a in Aalsmeer?
BAG: https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=116244.82218536&geometry.y=477708.52894348&zoomlevel=5
OSM: https://www.openstreetmap.org/#map=17/52.28600/4.81554
Alvast bedankt!
Zou iemand het nieuwe appartementengebouw langs de Giessenburg in Amsterdam Buitenveldert willen importeren?
BAG: https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=120078.65581047&geometry.y=482067.21449994&zoomlevel=7&objectId=0363100012249661&detailsObjectId=0363010012120931
OSM: https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.32544/4.87576En daarnaast de nieuwe of verbouwde huizen Aalsmeerderweg 376a, 416, 418, 420, 420a en 422a in Aalsmeer?
BAG: https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=116244.82218536&geometry.y=477708.52894348&zoomlevel=5
OSM: https://www.openstreetmap.org/#map=17/52.28600/4.81554Alvast bedankt!
Bij deze:
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=92785317
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=92785488
In Den Haag op het Alphons Diepenbrockhof: Het pand met nummer 0518100001677445 (https://www.openstreetmap.org/way/545078964) is inmiddels gesloopt. 0518100001752875 moet nog geïmporteerd worden.
Alvast bedankt!
Graag import parkeergarage Langeland Toneellaan 3 Zoetermeer.
De parkeergarage is al zelf ingetekend door mapper Twijland incl info.
Wellicht heeft officiële import de voorkeur.
https://www.openstreetmap.org/changeset/92789975#map=17/52.06669/4.50091
BVD,
eggie
In Den Haag op het Alphons Diepenbrockhof: Het pand met nummer 0518100001677445 (https://www.openstreetmap.org/way/545078964) is inmiddels gesloopt. 0518100001752875 moet nog geïmporteerd worden.
Alvast bedankt!
Graag import parkeergarage Langeland Toneellaan 3 Zoetermeer.
De parkeergarage is al zelf ingetekend door mapper Twijland incl info.
Wellicht heeft officiële import de voorkeur.
https://www.openstreetmap.org/changeset/92789975#map=17/52.06669/4.50091
BVD,
eggie
Graag BAG import
Leunestraat 22 A Sint-Oedenrode
https://www.openstreetmap.org/way/83527205
Bouw gereed.