Tja, wat is wijsheid? De situatie Bleiswijkseweg uniformeren met Gooimeer? Op de Bleiswijkseweg zou ik dan voorstellen om op de standplaatsen de tag building=static_caravan te vervangen door landuse=static_caravan. Huisnummers, etc. alleen op de standplaatsen - de wagens erop zijn immers in principe âvluchtigâ?
Ik denk dat het idd beter is om de standplaats te taggen met landuse.
Ik heb ze als zodang voor je ge-importeerd uit BAG.
Graag (her)import van
Zandstraat 39 Son en Breugel
https://www.openstreetmap.org/node/2792749788
bouw is gestartGerwenseweg 8 Nuenen
https://www.openstreetmap.org/way/295663114
bouw is gestartHelsestraat 1C en 1B Nuenen
https://www.penstreetmap.org/way/4351448#map=19/51.47273/5.53458&layers=N
Bouw is gestartBij gebouw (schuur) bij Sonniuswijk 47 Son en Breugel
oude schuur gesloot nieuwe bouw nog niet gestart
Bij deze: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=92641345
Zo âvluchtigâ zijn woonwagens niet. âStaticâ impliceert al e.e.a. en de (verplichte?) wielen zijn al lang verdwenen of verstopt.
In ieder geval niet de gehele standplaats als building taggen.
Ik zou de landuse gewoon als residental taggen en de âcaravanâ op basis van luchtfoto als static_caravan, inclusieg BAG referenties. Map whatâs on the ground!
BikePC: FrankOverman:âŠ
EDIT: ik kijk nu naar het 2e import verzoek en het valt me op dat, ook in BAG, daar andere tags worden gebruikt, building ipv landuse:addr:city=Zoetermeer addr:housenumber=17A addr:postcode=2712PA addr:street=Bleiswijkseweg building=static_caravan ref:bag=637030000294431 source:date=2013-11-26 source=BAG
Sterker nog, zowel het stand gebied als het gebouw erop worden op die locatie allebei met building getagged in/uit BAG. Lijkt me ook niet de bedoeling: als ik die hele locatie importeer dan krijg ik daarom natuurlijk een berg overlap foutmeldingen. Ook wordt hetzelfde huisnummer op zowel landuse alsook op building gezet: nog een berg extra foutmeldingen.
Tja, wat is wijsheid? De situatie Bleiswijkseweg uniformeren met Gooimeer? Op de Bleiswijkseweg zou ik dan voorstellen om op de standplaatsen de tag building=static_caravan te vervangen door landuse=static_caravan. Huisnummers, etc. alleen op de standplaatsen - de wagens erop zijn immers in principe âvluchtigâ?
Ik denk dat het idd beter is om de standplaats te taggen met landuse.
Ik heb ze als zodang voor je ge-importeerd uit BAG.
Kan er een import worden gedaan van nieuwe bebouwing in deze wijk: https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.83643/5.01522&layers=N
Het gaat in ieder geval om de straten (eilanden?) met de namen: Maarschalk; Generaal; Majoor; Luitenant.
(Zoals te zien op https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/#?geometry.x=129329.43176025&geometry.y=427678.11669007&zoomlevel=5)
Bedankt!
Kan er een import worden gedaan van nieuwe bebouwing in deze wijk: https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.83643/5.01522&layers=N
Het gaat in ieder geval om de straten (eilanden?) met de namen: Maarschalk; Generaal; Majoor; Luitenant.
(Zoals te zien op https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/#?geometry.x=129329.43176025&geometry.y=427678.11669007&zoomlevel=5)Bedankt!
Alle rangen en standen zijn weer paraat: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=92656712
Die ikzelf ooit heb gehad in de marine zit er ook tussen (nee, geen generaal).
Beste BAGgeraars,
Aan de IJsselmeerdijk 6A in Hoorn is iets gebouwd, dat derhalve ook aan de plattegrond zou moeten worden toegevoegd.
Kunnen jullie hier een ogenblik aan besteden?
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.62759&mlon=5.01526#map=19/52.62759/5.01526
Ik zag iets verderop ook een pand uit 1995 dat niet op de kaart staat.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.62985&mlon=5.01647#map=19/52.62985/5.01647
Ik kan nu even niet nagaan of dat terecht is of niet. In de Bag staat het in elk geval als zijnde âin gebruikâ.
Dank!
Beste BAGgeraars,
Aan de IJsselmeerdijk 6A in Hoorn is iets gebouwd, dat derhalve ook aan de plattegrond zou moeten worden toegevoegd.
Kunnen jullie hier een ogenblik aan besteden?https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.62759&mlon=5.01526#map=19/52.62759/5.01526
Ik zag iets verderop ook een pand uit 1995 dat niet op de kaart staat.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.62985&mlon=5.01647#map=19/52.62985/5.01647Ik kan nu even niet nagaan of dat terecht is of niet. In de Bag staat het in elk geval als zijnde âin gebruikâ.
Dank!
Graag gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=92658702
Kan iemand een herimport doen van #6-12 en #17-19?
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.78765&mlon=6.89079#map=19/52.78765/6.89079&layers=N
Ze staan nu als appartement te boek, maar zijn allemaal gewone woningen. Alleen #13-16 zij appartementen.
Bij voorbaat dak.
Woonhuizen in aanbouw aan de Veldzicht en Weideweg in Scherpenzeel: https://www.openstreetmap.org/note/2270879.
Gaarne een import van de nieuwe panden hier. Veldzicht 14 en 16 zijn al in gebruik.
Kan iemand een herimport doen van #6-12 en #17-19?
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.78765&mlon=6.89079#map=19/52.78765/6.89079&layers=N
Ze staan nu als appartement te boek, maar zijn allemaal gewone woningen. Alleen #13-16 zij appartementen.
Bij voorbaat dak.
Woonhuizen in aanbouw aan de Veldzicht en Weideweg in Scherpenzeel: https://www.openstreetmap.org/note/2270879.
Gaarne een import van de nieuwe panden hier. Veldzicht 14 en 16 zijn al in gebruik.
En ook wat correcties op bestaande imports: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=92667000
De woningen op Parnashofweg 49, 51, 51A zijn tijdens de bouw op slinkse wijze van vorm veranderd.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.09532/4.41374
Graag een herimport.
B.v.d.
Jan
De woningen op Parnashofweg 49, 51, 51A zijn tijdens de bouw op slinkse wijze van vorm veranderd.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.09532/4.41374
Graag een herimport.B.v.d.
Jan
Zou iemand het nieuwe appartementengebouw langs de Giessenburg in Amsterdam Buitenveldert willen importeren?
BAG: https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=120078.65581047&geometry.y=482067.21449994&zoomlevel=7&objectId=0363100012249661&detailsObjectId=0363010012120931
OSM: https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.32544/4.87576
En daarnaast de nieuwe of verbouwde huizen Aalsmeerderweg 376a, 416, 418, 420, 420a en 422a in Aalsmeer?
BAG: https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=116244.82218536&geometry.y=477708.52894348&zoomlevel=5
OSM: https://www.openstreetmap.org/#map=17/52.28600/4.81554
Alvast bedankt!
Zou iemand het nieuwe appartementengebouw langs de Giessenburg in Amsterdam Buitenveldert willen importeren?
BAG: https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=120078.65581047&geometry.y=482067.21449994&zoomlevel=7&objectId=0363100012249661&detailsObjectId=0363010012120931
OSM: https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.32544/4.87576En daarnaast de nieuwe of verbouwde huizen Aalsmeerderweg 376a, 416, 418, 420, 420a en 422a in Aalsmeer?
BAG: https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=116244.82218536&geometry.y=477708.52894348&zoomlevel=5
OSM: https://www.openstreetmap.org/#map=17/52.28600/4.81554Alvast bedankt!
Bij deze:
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=92785317
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=92785488
In Den Haag op het Alphons Diepenbrockhof: Het pand met nummer 0518100001677445 (https://www.openstreetmap.org/way/545078964) is inmiddels gesloopt. 0518100001752875 moet nog geĂŻmporteerd worden.
Alvast bedankt!
Graag import parkeergarage Langeland Toneellaan 3 Zoetermeer.
De parkeergarage is al zelf ingetekend door mapper Twijland incl info.
Wellicht heeft officiële import de voorkeur.
https://www.openstreetmap.org/changeset/92789975#map=17/52.06669/4.50091
BVD,
eggie
In Den Haag op het Alphons Diepenbrockhof: Het pand met nummer 0518100001677445 (https://www.openstreetmap.org/way/545078964) is inmiddels gesloopt. 0518100001752875 moet nog geĂŻmporteerd worden.
Alvast bedankt!