Staanplaatsen op een woonwagenkamp(je): https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.05380&mlon=4.52948#map=18/52.05380/4.52948&layers=N
In de BAG staan 7 stuks z.g. aangewezen plaatsen met bijbehorend schuurtje (vast gebouwtje). Er schijnen ook al enkele woonwagens te staan, maar die staan (nog?) niet in de BAG.
Er staat ook een note en mijn voorstel zou zijn om de staanplaatsen en schuurtjes wel zichtbaar te maken d.m.v. een BAG-import en dan de note te sluiten omdat voorlopig niet te voor- en overzien is of en hoeveel plaatsen bezet zijn. Als er woonwagens verschijnen in de BAG dan kunnen die t.z.t. natuurlijk alsnog geimporteerd worden.
Mee eens en zo ja, wil iemand dan de staanplaatsen en de schuurtjes importeren?
Alvast bedankt!
Sterker nog, zowel het stand gebied als het gebouw erop worden op die locatie allebei met building getagged in/uit BAG. Lijkt me ook niet de bedoeling: als ik die hele locatie importeer dan krijg ik daarom natuurlijk een berg overlap foutmeldingen. Ook wordt hetzelfde huisnummer op zowel landuse alsook op building gezet: nog een berg extra foutmeldingen.
Ik bedoelde inderdaad alleen de standplaatsen en de schuurtjes. Maar het zou natuurlijk ook wel mooi zijn als de standplaatsen op osm.org ook renderen. Ik zou bijvoorbeeld de omringende landuse-grass kunnen verwijderen?
Dank in elk geval - leverde je meer werk op dan ik veronderstelde…
Edit. Gras verwijderd - niet vanwege de rendering, maar het voormalige grasveld is nu verhard.
Toevoegen van een ‘building=static_caravan’ omwille van de rendering lijkt me not-done, tenzij er werkelijk een sta-cravan of woonwagen staat natuurlijk.
Tja, wat is wijsheid? De situatie Bleiswijkseweg uniformeren met Gooimeer? Op de Bleiswijkseweg zou ik dan voorstellen om op de standplaatsen de tag building=static_caravan te vervangen door landuse=static_caravan. Huisnummers, etc. alleen op de standplaatsen - de wagens erop zijn immers in principe ‘vluchtig’?
Zo ‘vluchtig’ zijn woonwagens niet. ‘Static’ impliceert al e.e.a. en de (verplichte?) wielen zijn al lang verdwenen of verstopt.
In ieder geval niet de gehele standplaats als building taggen.
Ik zou de landuse gewoon als residental taggen en de ‘caravan’ op basis van luchtfoto als static_caravan, inclusieg BAG referenties. Map what’s on the ground!
Aan de IJsselmeerdijk 6A in Hoorn is iets gebouwd, dat derhalve ook aan de plattegrond zou moeten worden toegevoegd.
Kunnen jullie hier een ogenblik aan besteden?
Woonhuizen in aanbouw aan de Veldzicht en Weideweg in Scherpenzeel: https://www.openstreetmap.org/note/2270879.
Gaarne een import van de nieuwe panden hier. Veldzicht 14 en 16 zijn al in gebruik.