@Martin Bosje Dankjewel
Nog een paar huizen aan de Jeneverbesdreef, nrs. 3, 3a, 4, 4a, 5 en 8 in Bergeijk:
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.32507/5.34676&layers=N
Achter de Kattenberg 24, Bergeijk
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.32208&mlon=5.34438#map=18/51.32208/5.34438&layers=N
Rosakker 20, Bergeijk
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.32201&mlon=5.35305#map=18/51.32201/5.35305&layers=N
Nieuwbouw Kindcentrum De Plantage in volle gang. Gaarne BAG-import
Kuyckshof 2 te Meteren
https://osm.org/go/0EvwGy4CA–?layers=N&m=
Alvast bedankt!
Woningen in nieuwbouwwijk De Plantage te Meteren in aanbouw gespot, gaarne BAG-import:
Witbomenbos 9 t/m 21
https://osm.org/go/0EvwGktuN–?layers=N&m=
Ravelijn 9 t/m 15
https://osm.org/go/0EvwGsjuI–?layers=N&m=
Bentinckshof appartementen nrs. 84 t/m 114
https://osm.org/go/0EvwGvuLs–?layers=N&m=
De Poort 20 t/m 30
https://osm.org/go/0EvwMFgsQ–?layers=N&m=
Blanckestyn 7
https://osm.org/go/0EvwGJpdE–?layers=N&m=
Alvast bedankt!
Graag Bag import
alle huizen tussen de de Snuitlibel en de Glaslibel in Son
https://www.openstreetmap.org/way/858917016
Bouw is gestart
Graag bag import
In Son en Breugel:
Jufferlaan 50, 56 en 62
Zadellibel 6, 7 en 8
Witsnuitlibel 3
Oerverlbel 3 en 7
Keizerlibel 9
Smaragdlibel 5, 8 tm 22
Viervleklibel 4
https://www.openstreetmap.org/way/145028423#map=18/51.53299/5.48258
Bouw is gestart
Zou iemand hier een (her)import kunnen doen? Volgens de luchtfoto’s en BGT is hier een nieuw complex gebouwd:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.14049&mlon=4.47716#map=19/52.14049/4.47716
Bij voorbaat dank.
Edit: Typo
https://www.openstreetmap.org/#map=16/52.8564/4.7206
De adressen aan de oostzijde van de Voorweg zijn volgens mij gewijzigd.
Graag BAG (her)import van
Stakenburg 6 en 20 Son en breugel
https://www.openstreetmap.org/way/275198959
welke na een verbouwing behoorlijk zijn uitgebreid
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=92485222
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=92485270
Dit kon ik ervan maken: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=92486018
Moest wel duplicate adres nodes verwijderen, dubbel in BAG (?)
Een aantal gebouw correcties in aangewezen buurt: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=92487668
En ik zie een recente changeset door CJTmmr: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=92481653
Fijn dat het zo uitvoerig gebeurd is. Samen met de puist werk die ik verzet heb in Bergeijk, kan deze gemeente er weer even tegenaan. Wat niet wil zeggen dat er niets te doen valt, overigens. Opvallend veel ontbrekende bospaden en (land)wegen in de omgeving.
Dank!
Hier een update aub.:
https://www.openstreetmap.org/way/271128970
https://www.openstreetmap.org/way/271149664
Ook graag de gebouwen hier omheen: https://www.openstreetmap.org/way/271128586
en het kleine gebouw aan de westkant hiervan: https://www.openstreetmap.org/way/271129007
Hele omgeving beetje gedaan.
https://www.openstreetmap.org/way/271128970 deze is beetje raar…
Op OSM staat nu:
een een iets grotere gebouwtje uit 2002
Dit zou volgens BAG inmiddels gesloopt zijn (2015?), en vervangen doorklein gebouwtje uit 1990
Op de (ook laatste) luchtfoto’s lijkt het grotere pand (wat nu in OSM staat) beter te passen…
OP GSV: open loods met inwendig pand…
Daarom het grotere gebouw als building=roof laten boven op het kleiner laten staan.