Door tms:https://tilecache-routemaker.irias.nl/tiles/opentopo/{zoom}/{x}/{y}.jpg toe te voegen krijg je wel de achtergrond van Wandelnet, de OpenTopo kaart.
Het netwerk zelf zit verpakt in dit JSON bestand: https://wandelnet.routemaker.nl/routemaker/getNetwork, is er een makkelijke manier om dit in JOSM te importeren, anders moet ik er best wel wat tijd in stoppen en kijken of ik het kan omzetten naar een GPX, maar die wordt dan wel groot… Weet iemand welke coördinaten hier worden gebruikt?
Edit: de link werkt zo niet, maar via de netwerk inspector van Firefox kon ik een JSON bestand (7.9MB groot) downloaden:
{“result”:
{“lines”:[
{“id”:214593,“id_from”:237704,“id_to”:239802,“geom”:,“colors”:,“length”:118},
{“id”:320326,“id_from”:324051,“id_to”:324253,“geom”:[[734359.402319394,7054448.42250999],[731776.559447782,7052494.72554625]],“colors”:,“length”:2196},
{“id”:214595,“id_from”:239548,“id_to”:242670,“geom”:[[518736.771684206,6801046.30789553],[518721.829731003,6801031.68634928]],“colors”:,“length”:13},
{“id”:214596,“id_from”:242386,“id_to”:242663,“geom”:[[523055.518566841,6834102.00719725],[521973.158623324,6834901.59839042]],“colors”:,“length”:938},
etc.
},
“pois”:[
{“id”:235813,“geom”:[707381.994243874,6819419.31440245],“name”:“”,“tags”:},
{“id”:235814,“geom”:[713109.177032063,6798292.41316413],“name”:“U74”,“tags”:},
{“id”:315118,“geom”:[676808.709440073,6684580.83039176],“name”:“”,“tags”:},
{“id”:315119,“geom”:[673242.69946271,6670450.96025387],“name”:“72”,“tags”:},
{“id”:235817,“geom”:[488382.555734519,6807159.91663309],“name”:“71”,“tags”:},
{“id”:304170,“geom”:[525043.266837709,6962999.21523556],“name”:“0”,“tags”:},
etc.
}
}