In een paar stappen:
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=92191458
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=92191566
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=92191684
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=92192210
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=92192384
EDIT, toegift:
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=92193121
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=92193265
Schrames 6 heeft momenteel wel een adres node maar het gebouw ontbreekt. In de BAG staat Bouwvergunning verleend, maar het huis is al bewoond.
Verzoek Bag import:
Oost-Souburg Valkhof 1 t/m bouw gestart: https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.47300/3.61111
(https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?searchQuery=valkhof,%20oost&resultOffset=0&objectId=0718100000031501&geometry.x=31566.901439741&geometry.y=388668.06531474&zoomlevel=7&detailsObjectId=0718010000029550)
Nieuwbouw in Groningen:
Grote Beerstraat 2-46 is af (het zuidelijk gebouw staat er al ingetekend, maar is aan verfijning toe). Het flatgebouw aan de oostkant van de Dierenriemstraat: bouwwerkzaamheden zijn begonnen (source=survey).
https://www.openstreetmap.org/?mlat=53.22627&mlon=6.54868#map=19/53.22627/6.54868
Bedankt!
Verzoek voor een paar gebouwen in Bennekom:
De gebouwen die om dit pad heen staan: https://www.openstreetmap.org/way/857500948
Een update van dit gebouw: https://www.openstreetmap.org/way/271206020
Volgens de BGT staan hier nog wat kleine gebouwen (schuurtjes waarschijnlijk) omheen. De BAG viewer wil vandaag bij mij niet laden, dus aub checken. https://www.openstreetmap.org/way/627602730
Bij voorbaat dank
De Marke in Dalerveen heeft weer een aantal nieuwe woningen. Een import zou op prijs gesteld worden:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.69946&mlon=6.80861#map=17/52.69946/6.80861&layers=N
Bij voorbaat dank!
edit: Typo
Graag import van een nieuw gezondheidscentrum Lindenlaan 28 Vinkel. Staat op bouwvergunning verleend, maar in Satellietdataportaal is het gewoon al te zien als gebouw.
https://www.openstreetmap.org/changeset/92276859#map=19/51.70518/5.46240
BVD,
Eggie
Blokker, bekend van de Beatles en de familie Blokker, gaat weer meer in de vaart der volkeren:
In aanbouw zijnde of zowat opgeleverd, ter plaatse van de oude boomgaarden:
Kieftslootweid 19-22, Blokker
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66687&mlon=5.09740#map=19/52.66687/5.09740
Bregweitje 14-23, Blokker
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66744&mlon=5.09654#map=19/52.66744/5.09654
Kieftslootweid 11-12 Blokker
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66730&mlon=5.09721#map=19/52.66730/5.09721
Molenweid 1-7 Blokker
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66781&mlon=5.09620#map=19/52.66781/5.09620
Bagijnenweid 1-9 Blokker
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66798&mlon=5.09570#map=19/52.66798/5.09570
Bovenweid 1-17 Blokker
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66833&mlon=5.09517#map=19/52.66833/5.09517
Keteweid 1-14 Blokker
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66880&mlon=5.09459#map=19/52.66880/5.09459
Lienweid 1-17 Blokker
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66801&mlon=5.09430#map=19/52.66801/5.09430
Zouden die huisjes op de kaart gezet kunnen worden? Tip: alle straten liggen bij elkaar. En de satellietbeelden van juli zijn de bouwplaatsen het best te zien!
Vriendelijk bedankt!
Bij deze: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=92280591
Note: ik heb adres node 69 van het nieuwe gebouw weggelaten want is zelfde als gebouw er rechts van.
Even in de gaten houden aub.
En de rest:
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=92282144
Zoiets: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=92283224
Ik heb zoiets als ‘select all’ gedaan
Nog bedankt voor vanmiddag ! Was erg goed!!
Ha Frank,
Graag gedaan.
Ik snap de keuze voor de massa-import.
Een aantal van de nu geplaatste woningen zijn nog niet in aanbouw, maar dat schaadt niet. Er loopt nog niemand door de straten. Ik zal het in de gaten houden. Nu weghalen lijkt me weinig toevoegen, het gaat om een klein tiental.
Wederdank!
Graag een (her)import op het Defensie-eiland in Woerden n.a.v. opmerking https://www.openstreetmap.org/note/2379522.
Het gaat om huisnummers 106-144. Let op: de huidige (defensie)panden in OSM zijn gesplitst in woningen
En er is een ondergrondse parkeergarage bijgekomen. Bedankt.
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=92295794
De parking garage heb ik (nog) niet gedaan. Kijk maar wat je wil.
De gesplitste gebouwen staan er nu.