Linie granic administracyjnych

Jak powinny być otagowane linie składające się na relacje granic administracyjnych?
Granice to w OSM relacje i składają się z linii, które mogą być elementami wielu granic na różnych poziomach. Jak taka linia powinna być otagowana? Czy powinna mieć jakieś tagi, czy może być bez tagów?
Pytam, bo Osmose / Walidator JOSM oznacza takie linie jako “boundary=administrative bez admin_level” i nie wiem jak to poprawić.
Dodanie admin_level nie będzie dobrym pomysłem, bo to są tylko linie składowe, a same granice mogą mieć różną wartość admin_level. Więc albo te linie nie powinny mieć żadnych tagów, albo mogę zgłosić, że nie powinien wyrzucać tego jako błąd.
Nie wiem czy na Wiki jest jakiś opis jak mapować granice, bo nie znalazłem.

Zlekceważ te uwagi.

Ja zdejmuje tagi z lini i zostawiam same relacje. JOSM wtedy nie płacze, rzeczy działają (jeśli nie potrafią obsłużyć relacji to problem i tak by miały bez tagów admin_level)

Prawdopodobnie usunięcie tagów dużo nie zmienia dla relacji aczkolwiek osobiście wolę, żeby JOSM ostrzegał o braku admin_level. Tag bounduary na linii pozwala na to, żeby np. JOSM wyróżniał takie linie od innych i wyświetlają się one u mnie jako wyraźne czarno-pomarańczowe linie.

W stylu domyślnym rysowania JOSMa linia granicy nie musi mieć tagu boundary, wystarcza, by była członkiem relacji z tym tagiem i rysuje się wówczas jako przerywana pomarańczowa linia.