Proszę o pomoc.
Był wyznaczony niebieski szlak pieszy “Niebieski szlak: Biała - Bachórz” relacja 5441364 i dalej się ciągnął się aż do Grybowa “Bachórz - Dynów - Przemyśl - Ustrzyki Dolne - Grybów” relacja 1730439.
Pod relacją 1730439 jest teraz inny szlak, a po tamtym nie ma nawet śladu.
Proszę o sprawdzenie historii tych relacji.
Cześć, napisałem w komentarzu uwagę, że szlak niebieski został skasowany. Autor changesetu go zrewertował w https://www.openstreetmap.org/changeset/91225922 i wygląda na to, że Szlak Niebieski wrócił na swoje miejsce. Dzięki WMietek za czujność. Co jak co ale ten szlak jest ważny na mapie Polski
poproszę o kogoś biegłego w edycji sieci drogowej oraz area:highway o zrobienie porządków na DW 109 między Trzebiatowem a Gryficami.
Droga została oddana po remoncie. Częściowo zostało to już wprowadzone jako proposed ale nikt później tego nie dokończył. Szczególnie mocno pozmieniało się w Kłodkowie gdzie mamy dwa jednokierunkowe przebiegi drogi wojewódzkiej.
Prośba o weryfikację poprawności obszarów landuse=retail w Radomiu. W toku dyskusji na profilu facebookowym OSM okazało się, że jeden z userów dla ulic gdzie na parterach kamienic znajdują się punkty usługowe rysuje takie (mini) obszary od krawędzi budynku do krawędzi jezdni (czyli w praktyce często na chodniku), ponieważ „inaczej czerwony kolor by się w ogóle nie pokazywał, jeśli pokrywałby się całkowicie z budynkiem, którego render jest pierwszorzędny”. Tutaj przykład jak to wygląda w okolicy ulicy Moniuszki.
Jak poprawnie otagować tego typu znicz?
Nawet nie wiem pod jaką nazwą wyszukiwać wskazówek na Wiki bo każde zapytanie kieruje mnie do parafinowych świeczek a nie oto mi chodzi.
Pomnik został opisany drobiazgowo jako całość i jako poszczególne części
Ciekaw jestem jakie jest użycie na OSM na tego klucza “monument:type=eternal_flame”
Choć w moim przykładzie płomień jest bezobjawowy. Na razie tak to wygląda:
Okazuje się że wybranie w edytorze dla obszaru że jest to duży pomnik wyłącza wybór rodzaju pomnika. Tak jakby wojenny pomnik nie mógł był być duży. Stąd te niedoprecyzowanie. Już poprawione a dodatkowo strona www wraz z dokładnym opisem pomnika dodana
Punkty adresowe w m. Wołyńce zaktualizowane.
W wolnym czasie spojrzę na resztę gminy, bo widać że nazwy ulic wprowadzono również np. w sąsiedniej miejscowości Wołyńce-Kolonia.
Dzięki szydzio! No to jedno już mamy 2 pozostałe obiekty to dalej zagadka zraszacze ustawię od biedy jako prysznic a te 2 tuby połączone podziemną rurą nie wiem jak oznaczyć.
Ta tuba jest jedna, czy są dwie, że można ze sobą rozmawiać?
Chyba tylko tourism=attraction tu pasuje. Do niego możesz dodać man_made=nazwa_tego_po_angielsku
Jako prysznic nie ustawiaj, bo to nie prysznic…