Dit is wat de BAG weergeeft: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=91183558
Zou dit zelf uit z’n vorm gehaalde ‘kantoorgebouw’ opnieuw geïmporteerd kunnen worden.
Mapper heeft het zelf van vorm veranderd.
Een importverzoek heb ik verder niet meer gezien…
https://www.openstreetmap.org/changeset/91142624#map=19/52.16005/5.37952
BVD,
Eggie
Ha Martin… bedoelde eigenlijk dat pand aan de oliemolenhof
Top!
Kan het nieuwbouwsel aan de Slagterslaan 32 in Berkhout worden geïmporteerd.
https://www.openstreetmap.org/note/new?lat=52.64489&lon=5.00313#map=18/52.64499/5.00314&layers=N
Over Berkhout gesproken:
Slimtocht 7 is klaar!
https://www.openstreetmap.org/note/new?lat=52.64489&lon=5.00313#map=18/52.64207/5.00711&layers=N
Voor deze verrichtingen wederom vriendelijk bedankt!
Staan er op.
Kan de volgende wijziging worden doorgevoerd.
Betreft een omnummering van een 3-tal adressen in de plaats Nieuwkoop.
Zuideinde 79 is Hogedijk 2 geworden
Zuideinde 79A is Hogedijk 3 geworden
Zuideinde 103 is Hogedijk 4 geworden
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.13834&mlon=4.76575#map=17/52.13834/4.76575
Alvast bedankt!
Is aangepast.
Kan er een update gedaan worden voor de panden van:
Einsteinstraat 4 (KFC)
Einsteinstraat 6
Beide panden zijn in gebruik genomen en zijn van vorm veranderd t.o.v. de bouwfase.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.83967/5.00532&layers=N
Bedankt!
Geïmporteerd
Dank, Dick.
Geometrie is verandert t.o.v. BAG:
Opende, Provincialeweg 60, 63 en 64
https://www.openstreetmap.org/?mlat=53.17398&mlon=6.19817#map=19/53.17398/6.19817&layers=N
Graag opnieuw importeren.
Edit: ook nummer 36 en 44, en bijgebouw https://www.openstreetmap.org/way/278998516
Dit gebouw (https://www.openstreetmap.org/way/481262817) overlapt met aanliggende gebouwen. Verzoek om update om deze uit elkaar te halen.
Verzoek voor BAG-update:
Violierenplein 100, 101, 102 en 104 in Apeldoorn,
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.19348/6.00381
(De extra gegevens op de adresnodes mogen verloren gaan)
Alvast bedankt!