Leo_Slager
(Leo Slager)
7963
eggie
(Eggie)
7966
Zou dit zelf uit z’n vorm gehaalde ‘kantoorgebouw’ opnieuw geïmporteerd kunnen worden.
Mapper heeft het zelf van vorm veranderd.
Een importverzoek heb ik verder niet meer gezien…
https://www.openstreetmap.org/changeset/91142624#map=19/52.16005/5.37952
BVD,
Eggie
eggie
(Eggie)
7968
Ha Martin… bedoelde eigenlijk dat pand aan de oliemolenhof
FrankOverman
(Frank Overman)
7969
Lachgast
(Luciën)
7971
kurrid
(Dirk)
7973
Kan de volgende wijziging worden doorgevoerd.
Betreft een omnummering van een 3-tal adressen in de plaats Nieuwkoop.
Zuideinde 79 is Hogedijk 2 geworden
Zuideinde 79A is Hogedijk 3 geworden
Zuideinde 103 is Hogedijk 4 geworden
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.13834&mlon=4.76575#map=17/52.13834/4.76575
Alvast bedankt!
HenkL
(Henk L)
7975
Graag import nieuwe bedrijfspanden:
Farmsum, Oosterwierum 7
JMUU
7976
Kan er een update gedaan worden voor de panden van:
Einsteinstraat 4 (KFC)
Einsteinstraat 6
Beide panden zijn in gebruik genomen en zijn van vorm veranderd t.o.v. de bouwfase.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.83967/5.00532&layers=N
Bedankt!
Geometrie is verandert t.o.v. BAG:
Opende, Provincialeweg 60, 63 en 64
https://www.openstreetmap.org/?mlat=53.17398&mlon=6.19817#map=19/53.17398/6.19817&layers=N
Graag opnieuw importeren.
Edit: ook nummer 36 en 44, en bijgebouw https://www.openstreetmap.org/way/278998516
Dit gebouw (https://www.openstreetmap.org/way/481262817) overlapt met aanliggende gebouwen. Verzoek om update om deze uit elkaar te halen.