Waar bedoel je precies? Ik vind niets nieuws…
Excuus, zal voortaan duidelijker zijn.
Een aantal panden van de (voorheen) Renaissancelaan zijn omgenummerd naar de Copernicuslaan:
97 => 4
95 => 8
93 => 10
89 => 14
87 => 16
83 => 20
81 => 22
Martin Borsje: kurrid:Graag een BAG import van de adressen aan de Copernicuslaan te Alphen a/d Rijn.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.11498&mlon=4.65370#map=17/52.11497/4.65370
Alvast bedankt.
Waar bedoel je precies? Ik vind niets nieuws…
Excuus, zal voortaan duidelijker zijn.
Een aantal panden van de (voorheen) Renaissancelaan zijn omgenummerd naar de Copernicuslaan:97 => 4
95 => 8
93 => 10
89 => 14
87 => 16
83 => 20
81 => 22
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=91097001 !
Verzoek om import van de nieuwe supermarkt in Wageningen: https://www.openstreetmap.org/node/7888535383
Alleen de polygoon, aub. De adresnode heb ik zelf al toegevoegd.
Verzoek om import van de nieuwe supermarkt in Wageningen: https://www.openstreetmap.org/node/7888535383
Alleen de polygoon, aub. De adresnode heb ik zelf al toegevoegd.
Graag BAG import na verbouwing
Galileistraat 2 Eindhoven
https://www.openstreetmap.org/way/273144651
Graag BAG import na verbouwing
Galileistraat 2 Eindhoven
https://www.openstreetmap.org/way/273144651
Friendly_Ghost:Verzoek om import van de nieuwe supermarkt in Wageningen: https://www.openstreetmap.org/node/7888535383
Alleen de polygoon, aub. De adresnode heb ik zelf al toegevoegd.
Veel dank. Bestaat dit huisnummer eigenlijk nog wel? https://www.openstreetmap.org/node/3014123304
FrankOverman: Friendly_Ghost:Verzoek om import van de nieuwe supermarkt in Wageningen: https://www.openstreetmap.org/node/7888535383
Alleen de polygoon, aub. De adresnode heb ik zelf al toegevoegd.
Veel dank. Bestaat dit huisnummer eigenlijk nog wel? https://www.openstreetmap.org/node/3014123304
Nee, volgens de BAG van het Kadaster bestaat nr 19 niet meer.
Hier heeft zo te zien iemand de dakranden gebruikt om panden toe te voegen:
https://www.openstreetmap.org/note/2336740. De bron zou wel BAG zijn, maar misschien toch even controleren met de plug-in?
Graag een import van de gebouwen op het terrein van de ROVA, Nijverheidsweg-Noord te Amersfoort.
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=154154.37358673&geometry.y=463972.48992859&zoomlevel=6&objectId=0307100000524496&detailsObjectId=0307100000524496
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.16422/5.37469
Bij voorbaat Dank.
Hier heeft zo te zien iemand de dakranden gebruikt om panden toe te voegen:
https://www.openstreetmap.org/note/2336740. De bron zou wel BAG zijn, maar misschien toch even controleren met de plug-in?
E.e.a. volgens BAG ge-update: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=91183512
Graag een import van de gebouwen op het terrein van de ROVA, Nijverheidsweg-Noord te Amersfoort.
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=154154.37358673&geometry.y=463972.48992859&zoomlevel=6&objectId=0307100000524496&detailsObjectId=0307100000524496
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.16422/5.37469Bij voorbaat Dank.
Dit is wat de BAG weergeeft: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=91183558
Zou dit zelf uit z’n vorm gehaalde ‘kantoorgebouw’ opnieuw geïmporteerd kunnen worden.
Mapper heeft het zelf van vorm veranderd.
Een importverzoek heb ik verder niet meer gezien…
https://www.openstreetmap.org/changeset/91142624#map=19/52.16005/5.37952
BVD,
Eggie
Zou dit zelf uit z’n vorm gehaalde ‘kantoorgebouw’ opnieuw geïmporteerd kunnen worden.
Mapper heeft het zelf van vorm veranderd.
Een importverzoek heb ik verder niet meer gezien…
https://www.openstreetmap.org/changeset/91142624#map=19/52.16005/5.37952BVD,
Eggie
Ha Martin… bedoelde eigenlijk dat pand aan de oliemolenhof
Ha Martin… bedoelde eigenlijk dat pand aan de oliemolenhof
Top!
Kan het nieuwbouwsel aan de Slagterslaan 32 in Berkhout worden geïmporteerd.
https://www.openstreetmap.org/note/new?lat=52.64489&lon=5.00313#map=18/52.64499/5.00314&layers=N
Over Berkhout gesproken:
Slimtocht 7 is klaar!
https://www.openstreetmap.org/note/new?lat=52.64489&lon=5.00313#map=18/52.64207/5.00711&layers=N
Voor deze verrichtingen wederom vriendelijk bedankt!