eggie
(Eggie)
September 17, 2020, 10:41am
7950
Graag import Maasdamstraat 10 in Zoetermeer
https://www.openstreetmap.org/changeset/91037524#map=19/52.07139/4.53299
en Hofwegstraat 23 in dezelfde wijk. Wellicht is er nog meer bijgekomen.
https://www.openstreetmap.org/changeset/91038098#map=18/52.06980/4.53234
Gebouwen zijn door startende mapper reeds ingetekend.
BVD,
Eggie
kurrid
(Dirk)
September 17, 2020, 1:22pm
7951
Graag een BAG import van de adressen aan de Copernicuslaan te Alphen a/d Rijn.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.11498&mlon=4.65370#map=17/52.11497/4.65370
Alvast bedankt.
Waar bedoel je precies? Ik vind niets nieuws…
kurrid
(Dirk)
September 18, 2020, 6:48am
7954
Excuus, zal voortaan duidelijker zijn.
Een aantal panden van de (voorheen) Renaissancelaan zijn omgenummerd naar de Copernicuslaan:
97 => 4
95 => 8
93 => 10
89 => 14
87 => 16
83 => 20
81 => 22
kurrid:
Excuus, zal voortaan duidelijker zijn.
Een aantal panden van de (voorheen) Renaissancelaan zijn omgenummerd naar de Copernicuslaan:
97 => 4
95 => 8
93 => 10
89 => 14
87 => 16
83 => 20
81 => 22
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=91097001 !
Verzoek om import van de nieuwe supermarkt in Wageningen: https://www.openstreetmap.org/node/7888535383
Alleen de polygoon, aub. De adresnode heb ik zelf al toegevoegd.
FrankOverman
(Frank Overman)
September 19, 2020, 3:29am
7957
Jvitegem
(Jvitegem)
September 19, 2020, 4:58pm
7958
Graag BAG import na verbouwing
Galileistraat 2 Eindhoven
https://www.openstreetmap.org/way/273144651
Veel dank. Bestaat dit huisnummer eigenlijk nog wel? https://www.openstreetmap.org/node/3014123304
Leo_Slager
(Leo Slager)
September 19, 2020, 10:44pm
7961
Nee, volgens de BAG van het Kadaster bestaat nr 19 niet meer.
Hier heeft zo te zien iemand de dakranden gebruikt om panden toe te voegen:
https://www.openstreetmap.org/note/2336740 . De bron zou wel BAG zijn, maar misschien toch even controleren met de plug-in?
Leo_Slager
(Leo Slager)
September 20, 2020, 5:29pm
7963
eggie
(Eggie)
September 20, 2020, 6:24pm
7966
Zou dit zelf uit z’n vorm gehaalde ‘kantoorgebouw’ opnieuw geïmporteerd kunnen worden.
Mapper heeft het zelf van vorm veranderd.
Een importverzoek heb ik verder niet meer gezien…
https://www.openstreetmap.org/changeset/91142624#map=19/52.16005/5.37952
BVD,
Eggie
eggie
(Eggie)
September 20, 2020, 9:16pm
7968
Ha Martin… bedoelde eigenlijk dat pand aan de oliemolenhof
FrankOverman
(Frank Overman)
September 21, 2020, 5:02am
7969