Graag import van Schakelweg 162 Hoogvliet Rotterdam
https://osm.org/go/0EtH2VYOS
Bedankt!
Wow!
Graag import van Schakelweg 162 Hoogvliet Rotterdam
https://osm.org/go/0EtH2VYOSBedankt!
Geïmporteerd
Graag import Maasdamstraat 10 in Zoetermeer
https://www.openstreetmap.org/changeset/91037524#map=19/52.07139/4.53299
en Hofwegstraat 23 in dezelfde wijk. Wellicht is er nog meer bijgekomen.
https://www.openstreetmap.org/changeset/91038098#map=18/52.06980/4.53234
Gebouwen zijn door startende mapper reeds ingetekend.
BVD,
Eggie
Graag een BAG import van de adressen aan de Copernicuslaan te Alphen a/d Rijn.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.11498&mlon=4.65370#map=17/52.11497/4.65370
Alvast bedankt.
Graag een BAG import van de adressen aan de Copernicuslaan te Alphen a/d Rijn.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.11498&mlon=4.65370#map=17/52.11497/4.65370
Alvast bedankt.
Waar bedoel je precies? Ik vind niets nieuws…
Graag import Maasdamstraat 10 in Zoetermeer
https://www.openstreetmap.org/changeset/91037524#map=19/52.07139/4.53299
en Hofwegstraat 23 in dezelfde wijk. Wellicht is er nog meer bijgekomen.
https://www.openstreetmap.org/changeset/91038098#map=18/52.06980/4.53234Gebouwen zijn door startende mapper reeds ingetekend.
BVD,
Eggie
kurrid:Graag een BAG import van de adressen aan de Copernicuslaan te Alphen a/d Rijn.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.11498&mlon=4.65370#map=17/52.11497/4.65370
Alvast bedankt.
Waar bedoel je precies? Ik vind niets nieuws…
Excuus, zal voortaan duidelijker zijn.
Een aantal panden van de (voorheen) Renaissancelaan zijn omgenummerd naar de Copernicuslaan:
97 => 4
95 => 8
93 => 10
89 => 14
87 => 16
83 => 20
81 => 22
Martin Borsje: kurrid:Graag een BAG import van de adressen aan de Copernicuslaan te Alphen a/d Rijn.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.11498&mlon=4.65370#map=17/52.11497/4.65370
Alvast bedankt.
Waar bedoel je precies? Ik vind niets nieuws…
Excuus, zal voortaan duidelijker zijn.
Een aantal panden van de (voorheen) Renaissancelaan zijn omgenummerd naar de Copernicuslaan:97 => 4
95 => 8
93 => 10
89 => 14
87 => 16
83 => 20
81 => 22
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=91097001 !
Verzoek om import van de nieuwe supermarkt in Wageningen: https://www.openstreetmap.org/node/7888535383
Alleen de polygoon, aub. De adresnode heb ik zelf al toegevoegd.
Verzoek om import van de nieuwe supermarkt in Wageningen: https://www.openstreetmap.org/node/7888535383
Alleen de polygoon, aub. De adresnode heb ik zelf al toegevoegd.
Graag BAG import na verbouwing
Galileistraat 2 Eindhoven
https://www.openstreetmap.org/way/273144651
Graag BAG import na verbouwing
Galileistraat 2 Eindhoven
https://www.openstreetmap.org/way/273144651
Friendly_Ghost:Verzoek om import van de nieuwe supermarkt in Wageningen: https://www.openstreetmap.org/node/7888535383
Alleen de polygoon, aub. De adresnode heb ik zelf al toegevoegd.
Veel dank. Bestaat dit huisnummer eigenlijk nog wel? https://www.openstreetmap.org/node/3014123304
FrankOverman: Friendly_Ghost:Verzoek om import van de nieuwe supermarkt in Wageningen: https://www.openstreetmap.org/node/7888535383
Alleen de polygoon, aub. De adresnode heb ik zelf al toegevoegd.
Veel dank. Bestaat dit huisnummer eigenlijk nog wel? https://www.openstreetmap.org/node/3014123304
Nee, volgens de BAG van het Kadaster bestaat nr 19 niet meer.
Hier heeft zo te zien iemand de dakranden gebruikt om panden toe te voegen:
https://www.openstreetmap.org/note/2336740. De bron zou wel BAG zijn, maar misschien toch even controleren met de plug-in?
Graag een import van de gebouwen op het terrein van de ROVA, Nijverheidsweg-Noord te Amersfoort.
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=154154.37358673&geometry.y=463972.48992859&zoomlevel=6&objectId=0307100000524496&detailsObjectId=0307100000524496
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.16422/5.37469
Bij voorbaat Dank.
Hier heeft zo te zien iemand de dakranden gebruikt om panden toe te voegen:
https://www.openstreetmap.org/note/2336740. De bron zou wel BAG zijn, maar misschien toch even controleren met de plug-in?
E.e.a. volgens BAG ge-update: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=91183512
Graag een import van de gebouwen op het terrein van de ROVA, Nijverheidsweg-Noord te Amersfoort.
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=154154.37358673&geometry.y=463972.48992859&zoomlevel=6&objectId=0307100000524496&detailsObjectId=0307100000524496
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.16422/5.37469Bij voorbaat Dank.
Dit is wat de BAG weergeeft: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=91183558
Zou dit zelf uit z’n vorm gehaalde ‘kantoorgebouw’ opnieuw geïmporteerd kunnen worden.
Mapper heeft het zelf van vorm veranderd.
Een importverzoek heb ik verder niet meer gezien…
https://www.openstreetmap.org/changeset/91142624#map=19/52.16005/5.37952
BVD,
Eggie