De wijk is weer bijgewerkt
Heel Muntendam gelijkt aangepakt
oa verderop aan Reiger nog nieuwbouw
Graag een import van Europaweg 1 G001-G022, Hoogeveen
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.73403/6.50821
Alvast bedankt!
Bedankt!
smootheFiets:Bouw gestart (source=survey)
Reiger 2 ten Muntendam
https://www.openstreetmap.org/?mlat=53.12991&mlon=6.86673#map=19/53.12991/6.86673
BAG ID 1952100000002098Bij voorbaat dank!
Heel Muntendam gelijkt aangepakt
oa verderop aan Reiger nog nieuwbouw
Wow!
Graag import van Schakelweg 162 Hoogvliet Rotterdam
https://osm.org/go/0EtH2VYOSBedankt!
Geïmporteerd
Graag import Maasdamstraat 10 in Zoetermeer
https://www.openstreetmap.org/changeset/91037524#map=19/52.07139/4.53299
en Hofwegstraat 23 in dezelfde wijk. Wellicht is er nog meer bijgekomen.
https://www.openstreetmap.org/changeset/91038098#map=18/52.06980/4.53234
Gebouwen zijn door startende mapper reeds ingetekend.
BVD,
Eggie
Graag een BAG import van de adressen aan de Copernicuslaan te Alphen a/d Rijn.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.11498&mlon=4.65370#map=17/52.11497/4.65370
Alvast bedankt.
Graag een BAG import van de adressen aan de Copernicuslaan te Alphen a/d Rijn.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.11498&mlon=4.65370#map=17/52.11497/4.65370
Alvast bedankt.
Waar bedoel je precies? Ik vind niets nieuws…
Graag import Maasdamstraat 10 in Zoetermeer
https://www.openstreetmap.org/changeset/91037524#map=19/52.07139/4.53299
en Hofwegstraat 23 in dezelfde wijk. Wellicht is er nog meer bijgekomen.
https://www.openstreetmap.org/changeset/91038098#map=18/52.06980/4.53234Gebouwen zijn door startende mapper reeds ingetekend.
BVD,
Eggie
kurrid:Graag een BAG import van de adressen aan de Copernicuslaan te Alphen a/d Rijn.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.11498&mlon=4.65370#map=17/52.11497/4.65370
Alvast bedankt.
Waar bedoel je precies? Ik vind niets nieuws…
Excuus, zal voortaan duidelijker zijn.
Een aantal panden van de (voorheen) Renaissancelaan zijn omgenummerd naar de Copernicuslaan:
97 => 4
95 => 8
93 => 10
89 => 14
87 => 16
83 => 20
81 => 22
Martin Borsje: kurrid:Graag een BAG import van de adressen aan de Copernicuslaan te Alphen a/d Rijn.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.11498&mlon=4.65370#map=17/52.11497/4.65370
Alvast bedankt.
Waar bedoel je precies? Ik vind niets nieuws…
Excuus, zal voortaan duidelijker zijn.
Een aantal panden van de (voorheen) Renaissancelaan zijn omgenummerd naar de Copernicuslaan:97 => 4
95 => 8
93 => 10
89 => 14
87 => 16
83 => 20
81 => 22
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=91097001 !
Verzoek om import van de nieuwe supermarkt in Wageningen: https://www.openstreetmap.org/node/7888535383
Alleen de polygoon, aub. De adresnode heb ik zelf al toegevoegd.
Verzoek om import van de nieuwe supermarkt in Wageningen: https://www.openstreetmap.org/node/7888535383
Alleen de polygoon, aub. De adresnode heb ik zelf al toegevoegd.
Graag BAG import na verbouwing
Galileistraat 2 Eindhoven
https://www.openstreetmap.org/way/273144651
Graag BAG import na verbouwing
Galileistraat 2 Eindhoven
https://www.openstreetmap.org/way/273144651
Friendly_Ghost:Verzoek om import van de nieuwe supermarkt in Wageningen: https://www.openstreetmap.org/node/7888535383
Alleen de polygoon, aub. De adresnode heb ik zelf al toegevoegd.
Veel dank. Bestaat dit huisnummer eigenlijk nog wel? https://www.openstreetmap.org/node/3014123304
FrankOverman: Friendly_Ghost:Verzoek om import van de nieuwe supermarkt in Wageningen: https://www.openstreetmap.org/node/7888535383
Alleen de polygoon, aub. De adresnode heb ik zelf al toegevoegd.
Veel dank. Bestaat dit huisnummer eigenlijk nog wel? https://www.openstreetmap.org/node/3014123304
Nee, volgens de BAG van het Kadaster bestaat nr 19 niet meer.