Dank, inderdaad was dit de bedoeling.
En weer wat geleerd, een volgende keer krijg je een een pointer meegeleverd
Dank, inderdaad was dit de bedoeling.
En weer wat geleerd, een volgende keer krijg je een een pointer meegeleverd
Verzoek BAG-import
Bouw gestart
Catshoek 2 Alkmaar t/m Laan van Bergama 2 M Alkmaar
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.65577&mlon=4.77261#map=19/52.65577/4.77261
Bouw gestart
Zaaijweide 2 t/m 32 Alkmaar
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66438&mlon=4.77625#map=17/52.66438/4.77625
Bouwvergunning/start
Laan van Bergama 24 A Alkmaar
Twuijversloot 6 en 9 Alkmaar
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66178&mlon=4.77442#map=18/52.66179/4.77442
Bouwvergunning/start
Laan van Bergama 29/31 Alkmaar
Rietakker 2 Alkmaar
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.65986&mlon=4.77297#map=18/52.65986/4.77297
Mijn dank!
Bouw gestart (source=survey)
Reiger 2 ten Muntendam
https://www.openstreetmap.org/?mlat=53.12991&mlon=6.86673#map=19/53.12991/6.86673
BAG ID 1952100000002098
Bij voorbaat dank!
Verzoek BAG-import
Bouw gestart
Catshoek 2 Alkmaar t/m Laan van Bergama 2 M Alkmaar
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.65577&mlon=4.77261#map=19/52.65577/4.77261Bouw gestart
Zaaijweide 2 t/m 32 Alkmaar
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66438&mlon=4.77625#map=17/52.66438/4.77625Bouwvergunning/start
Laan van Bergama 24 A Alkmaar
Twuijversloot 6 en 9 Alkmaar
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66178&mlon=4.77442#map=18/52.66179/4.77442Bouwvergunning/start
Laan van Bergama 29/31 Alkmaar
Rietakker 2 Alkmaar
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.65986&mlon=4.77297#map=18/52.65986/4.77297Mijn dank!
De wijk is weer bijgewerkt
Bouw gestart (source=survey)
Reiger 2 ten Muntendam
https://www.openstreetmap.org/?mlat=53.12991&mlon=6.86673#map=19/53.12991/6.86673
BAG ID 1952100000002098Bij voorbaat dank!
Heel Muntendam gelijkt aangepakt
oa verderop aan Reiger nog nieuwbouw
Graag een import van Europaweg 1 G001-G022, Hoogeveen
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.73403/6.50821
Alvast bedankt!
Ivar--:Volgende gebouwen graag importeren, is een nieuwbouwwijk in Hoogvliet Rotterdam. Bouw is inmiddels gestart.
Gebied er omheen zal ik voor me rekening nemenBaarsweg Hoogvliet Rotterdam — Nummer 5 & 113 t/m 147
Klein Profijtweg Hoogvliet Rotterdam — Nummer 295 t/m 271
Esplanadapad Hoogvliet Rotterdam — Volledige straat
Slagbaaipad Hoogvliet Rotterdam — Volledige straat
Toubkalpad Hoogvliet Rotterdam — Volledige straat
Emirganpad Hoogvliet Rotterdam — Volledige straat
Peperpotpad Hoogvliet Rotterdam — Volledige straat
Keizersmantelweg Hoogvliet Rotterdam — Nummer 490 t/m 500Bedankt!
Kijk maar of het zo ok is:
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=90830581
Bedankt!
smootheFiets:Bouw gestart (source=survey)
Reiger 2 ten Muntendam
https://www.openstreetmap.org/?mlat=53.12991&mlon=6.86673#map=19/53.12991/6.86673
BAG ID 1952100000002098Bij voorbaat dank!
Heel Muntendam gelijkt aangepakt
oa verderop aan Reiger nog nieuwbouw
Wow!
Graag import van Schakelweg 162 Hoogvliet Rotterdam
https://osm.org/go/0EtH2VYOSBedankt!
Geïmporteerd
Graag import Maasdamstraat 10 in Zoetermeer
https://www.openstreetmap.org/changeset/91037524#map=19/52.07139/4.53299
en Hofwegstraat 23 in dezelfde wijk. Wellicht is er nog meer bijgekomen.
https://www.openstreetmap.org/changeset/91038098#map=18/52.06980/4.53234
Gebouwen zijn door startende mapper reeds ingetekend.
BVD,
Eggie
Graag een BAG import van de adressen aan de Copernicuslaan te Alphen a/d Rijn.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.11498&mlon=4.65370#map=17/52.11497/4.65370
Alvast bedankt.
Graag een BAG import van de adressen aan de Copernicuslaan te Alphen a/d Rijn.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.11498&mlon=4.65370#map=17/52.11497/4.65370
Alvast bedankt.
Waar bedoel je precies? Ik vind niets nieuws…
Graag import Maasdamstraat 10 in Zoetermeer
https://www.openstreetmap.org/changeset/91037524#map=19/52.07139/4.53299
en Hofwegstraat 23 in dezelfde wijk. Wellicht is er nog meer bijgekomen.
https://www.openstreetmap.org/changeset/91038098#map=18/52.06980/4.53234Gebouwen zijn door startende mapper reeds ingetekend.
BVD,
Eggie
kurrid:Graag een BAG import van de adressen aan de Copernicuslaan te Alphen a/d Rijn.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.11498&mlon=4.65370#map=17/52.11497/4.65370
Alvast bedankt.
Waar bedoel je precies? Ik vind niets nieuws…
Excuus, zal voortaan duidelijker zijn.
Een aantal panden van de (voorheen) Renaissancelaan zijn omgenummerd naar de Copernicuslaan:
97 => 4
95 => 8
93 => 10
89 => 14
87 => 16
83 => 20
81 => 22
Martin Borsje: kurrid:Graag een BAG import van de adressen aan de Copernicuslaan te Alphen a/d Rijn.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.11498&mlon=4.65370#map=17/52.11497/4.65370
Alvast bedankt.
Waar bedoel je precies? Ik vind niets nieuws…
Excuus, zal voortaan duidelijker zijn.
Een aantal panden van de (voorheen) Renaissancelaan zijn omgenummerd naar de Copernicuslaan:97 => 4
95 => 8
93 => 10
89 => 14
87 => 16
83 => 20
81 => 22
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=91097001 !
Verzoek om import van de nieuwe supermarkt in Wageningen: https://www.openstreetmap.org/node/7888535383
Alleen de polygoon, aub. De adresnode heb ik zelf al toegevoegd.
Verzoek om import van de nieuwe supermarkt in Wageningen: https://www.openstreetmap.org/node/7888535383
Alleen de polygoon, aub. De adresnode heb ik zelf al toegevoegd.
Graag BAG import na verbouwing
Galileistraat 2 Eindhoven
https://www.openstreetmap.org/way/273144651