FrankOverman
(Frank Overman)
7937
Gelukt, kijk maar of je dit bedoelde: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=90882001
AUB graag een pointer meeleveren in deze aanvragen: werkt zo:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.18740/4.44395 → rechts de ‘Share’ knop → include marker
en dan de weblink die rechtsonder ‘link’ staat meekopieren in de aanvraag. Dat geeft zoiets als:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.18737&mlon=4.44393#map=19/52.18737/4.44393
FrankOverman
(Frank Overman)
7938
kurrid
(Dirk)
7939
Dank, inderdaad was dit de bedoeling.
En weer wat geleerd, een volgende keer krijg je een een pointer meegeleverd
Bouw gestart (source=survey)
Reiger 2 ten Muntendam
https://www.openstreetmap.org/?mlat=53.12991&mlon=6.86673#map=19/53.12991/6.86673
BAG ID 1952100000002098
Bij voorbaat dank!
CJTmmr
(Kees-Jan)
7942
De wijk is weer bijgewerkt
CJTmmr
(Kees-Jan)
7943
Heel Muntendam gelijkt aangepakt
oa verderop aan Reiger nog nieuwbouw
Roef
(Roef)
7944
Graag een import van Europaweg 1 G001-G022, Hoogeveen
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.73403/6.50821
Alvast bedankt!
Ivar
(Ivar )
7947
Graag import van Schakelweg 162 Hoogvliet Rotterdam
https://osm.org/go/0EtH2VYOS
Bedankt!
eggie
(Eggie)
7950
Graag import Maasdamstraat 10 in Zoetermeer
https://www.openstreetmap.org/changeset/91037524#map=19/52.07139/4.53299
en Hofwegstraat 23 in dezelfde wijk. Wellicht is er nog meer bijgekomen.
https://www.openstreetmap.org/changeset/91038098#map=18/52.06980/4.53234
Gebouwen zijn door startende mapper reeds ingetekend.
BVD,
Eggie
kurrid
(Dirk)
7951
Graag een BAG import van de adressen aan de Copernicuslaan te Alphen a/d Rijn.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.11498&mlon=4.65370#map=17/52.11497/4.65370
Alvast bedankt.
Waar bedoel je precies? Ik vind niets nieuws…
kurrid
(Dirk)
7954
Excuus, zal voortaan duidelijker zijn.
Een aantal panden van de (voorheen) Renaissancelaan zijn omgenummerd naar de Copernicuslaan:
97 => 4
95 => 8
93 => 10
89 => 14
87 => 16
83 => 20
81 => 22
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=91097001 !
Verzoek om import van de nieuwe supermarkt in Wageningen: https://www.openstreetmap.org/node/7888535383
Alleen de polygoon, aub. De adresnode heb ik zelf al toegevoegd.