https://www.openstreetmap.org/note/2115286#map=19/52.48977/4.75962&layers=N
Nieuwbouwwijk “Dansschool” Assendelft.
https://www.openstreetmap.org/note/2115286#map=19/52.48977/4.75962&layers=N
Nieuwbouwwijk “Dansschool” Assendelft.
Het preciese verhaal ken ik niet, maar een feit is dat de huidige versie van de JOSM BAG-plugin niet met de laatste versie van de BAG-database, als het juizen under construction betreft, om kan gaan. Wie weet wordt dat nog eens opgelost…
kan iemand de nieuwe geometrie van Pand 0014100010909249 importeren en vervangen? https://www.openstreetmap.org/#map=19/53.22415/6.56974
Ik kijk net, maar alles is helaas nog in status ‘bouwvergunning’ en nog niet in ‘bouw gestart’: pas dan kunnen we de gebouwen importeren, op dit moment. Hou het aub in de gaten op BAG.
Gedaan, alhoewel wss niet op de geëigende manier: blijkt dat in BAG het overgebleven gedeelte identiek is: dus ik heb de nodes van het linker gedeelte verwijderd: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=90801400
BAG staat nog wel op bouwvergunning verleend, maar buiten duidelijk bouwactiviteiten gespot vandaag, gaarne BAG-import:
Bedrijfsgebouw/kantoor: De Harpen 2 te Geldermalsen
https://osm.org/go/0EvwhTJvA-?m=Alvast bedankt!
Inmiddels wel weer mogelijk: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=90828865
A67-A67:De volgende panden kunnen worden geïmporteerd:
- Brandenburgbaan 1, Rotterdam
- Oude Tolweg 1 t/m 23, Wateringen (bouwvergunning verleend volgens BAG, in werkelijkheid al bewoond)
- Oude Hoge Dijk 1 t/m 46, Wateringen (bouwvergunning verleend volgens BAG, in werkelijkheid al bewoond)
- De Druiventrap 9 t/m 25, Wateringen (deels bouwvergunning verleend volgens BAG, in werkelijkheid al bewoond)
- De Laan van Westlands Roem 46 t/m 52 even, Wateringen (bouwvergunning verleend volgens BAG, in werkelijkheid al bewoond)
- De Laan van Westlands Roem 53 t/m 63 oneven, Wateringen (bouwvergunning verleend volgens BAG, in werkelijkheid al bewoond)
Alvast bedankt!
Voor de brandweer kazerne moest ik wel building=yes weghalen van de omringende amenity:
https://www.openstreetmap.org/changeset/90768090Al die andere woningen kunnen we helaas nog niet importeren want BAG (plugin) haalt de buildings niet op (alleen de adres nodes).
Alternatief kan er zelf ingetekend worden, maar ik stel voor liever te wachten op deze BAG correcties.
Ik heb zo al een hele lijst van ToDo’s klaar staan, die ik zo af en toe eens check. Onhandig, maar het is niet anders…
Met een nieuwe versie van de plugin is bovenstaande alsnog gelukt:
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=90830281
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=90830310
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=90830370
Volgende gebouwen graag importeren, is een nieuwbouwwijk in Hoogvliet Rotterdam. Bouw is inmiddels gestart.
Gebied er omheen zal ik voor me rekening nemenBaarsweg Hoogvliet Rotterdam — Nummer 5 & 113 t/m 147
Klein Profijtweg Hoogvliet Rotterdam — Nummer 295 t/m 271
Esplanadapad Hoogvliet Rotterdam — Volledige straat
Slagbaaipad Hoogvliet Rotterdam — Volledige straat
Toubkalpad Hoogvliet Rotterdam — Volledige straat
Emirganpad Hoogvliet Rotterdam — Volledige straat
Peperpotpad Hoogvliet Rotterdam — Volledige straat
Keizersmantelweg Hoogvliet Rotterdam — Nummer 490 t/m 500Bedankt!
Kijk maar of het zo ok is:
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=90830581
Graag GAB import
Henri-Dunantstraat 1 t/m 17 (oneven) Sint Jansteen
Bouw is gestart
https://www.openstreetmap.org/way/842183008
Alsnog gelukt: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=90830731
Hoi,
Kunnen de 3 panden op de Exportstraat in Rijnsburg geïmporteerd worden aub?
Bvd
Beste,
Graag een import BAG Hoekeinde 64 Sleeuwijk
Leo Slager:Verzoeke import van de nieuwbouw huizen aan de Daalderweg te Zaandam.
https://www.openstreetmap.org/note/2324297#map=16/52.4279/4.7917Bij voorbaat Dank.
Ik denk dat ze in de BAG nog under construction staan want niet te importeren met de laatste versie van de BAG-plugin.
Inmiddels gelukt: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=90868701
Jan Westerhof:Verzoek import pand Markelerbergpad (nr 1 t/m 1923) in Amsterdam
Lokatie: https://osm.org/go/0E6UKYAZE?layers=N&m=
Pand is inmiddels klaar en bewoond.
Bij voorbaat dank!
Adressen staan in de BAG; pand nog niet (als gereed); kan helaas nog niet importeren.Heb een BAG terugmelding gedaan.
Import gelukt: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=90868802
Hoi,
Kunnen de 3 panden op de Exportstraat in Rijnsburg geïmporteerd worden aub?
Bvd
Gelukt, kijk maar of je dit bedoelde: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=90882001
AUB graag een pointer meeleveren in deze aanvragen: werkt zo:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.18740/4.44395 → rechts de ‘Share’ knop → include marker
en dan de weblink die rechtsonder ‘link’ staat meekopieren in de aanvraag. Dat geeft zoiets als:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.18737&mlon=4.44393#map=19/52.18737/4.44393
Beste,
Graag een import BAG Hoekeinde 64 Sleeuwijk
Gedaan: opvolgend op jouw edit vandaag
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=90882263
kurrid:Hoi,
Kunnen de 3 panden op de Exportstraat in Rijnsburg geïmporteerd worden aub?
Bvd
Gelukt, kijk maar of je dit bedoelde: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=90882001
AUB graag een pointer meeleveren in deze aanvragen: werkt zo:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.18740/4.44395 → rechts de ‘Share’ knop → include marker
en dan de weblink die rechtsonder ‘link’ staat meekopieren in de aanvraag. Dat geeft zoiets als:https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.18737&mlon=4.44393#map=19/52.18737/4.44393
Dank, inderdaad was dit de bedoeling.
En weer wat geleerd, een volgende keer krijg je een een pointer meegeleverd
Verzoek BAG-import
Bouw gestart
Catshoek 2 Alkmaar t/m Laan van Bergama 2 M Alkmaar
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.65577&mlon=4.77261#map=19/52.65577/4.77261
Bouw gestart
Zaaijweide 2 t/m 32 Alkmaar
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66438&mlon=4.77625#map=17/52.66438/4.77625
Bouwvergunning/start
Laan van Bergama 24 A Alkmaar
Twuijversloot 6 en 9 Alkmaar
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66178&mlon=4.77442#map=18/52.66179/4.77442
Bouwvergunning/start
Laan van Bergama 29/31 Alkmaar
Rietakker 2 Alkmaar
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.65986&mlon=4.77297#map=18/52.65986/4.77297
Mijn dank!
Bouw gestart (source=survey)
Reiger 2 ten Muntendam
https://www.openstreetmap.org/?mlat=53.12991&mlon=6.86673#map=19/53.12991/6.86673
BAG ID 1952100000002098
Bij voorbaat dank!
Verzoek BAG-import
Bouw gestart
Catshoek 2 Alkmaar t/m Laan van Bergama 2 M Alkmaar
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.65577&mlon=4.77261#map=19/52.65577/4.77261Bouw gestart
Zaaijweide 2 t/m 32 Alkmaar
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66438&mlon=4.77625#map=17/52.66438/4.77625Bouwvergunning/start
Laan van Bergama 24 A Alkmaar
Twuijversloot 6 en 9 Alkmaar
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66178&mlon=4.77442#map=18/52.66179/4.77442Bouwvergunning/start
Laan van Bergama 29/31 Alkmaar
Rietakker 2 Alkmaar
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.65986&mlon=4.77297#map=18/52.65986/4.77297Mijn dank!
De wijk is weer bijgewerkt