De voetbalclub in Giessen:
https://www.grc14.nl
Ik zag gisteren ook dat de kaartborden van het fietsknooppunten netwerk Drenthe ook (deels) op basis van osm zijn.
Het TV programma met Andre van Duin en Janny van der Heijden:
https://www.maxvandaag.nl/programmas/tv/denkend-aan-holland
In het begin van een aflevering laten ze op een kaart zien hoe ze gaan varen
en daar wordt een kaart op basis van OSM getoond: zie de copyright links onderin.
Foto genomen van TV: https://photos.app.goo.gl/S8u4MZiRpdqBgcx98
Of zie online op 5 minuten: https://www.maxvandaag.nl/programmas/tv/denkend-aan-holland/turfroute/POW_04635079/
Helaas wel met een minstens drie jaar oude kaart. Vreemd, een paar maanden oud snap ik, maar jaren is wel slordig. Ik heb ze een berichtje gestuurd.
Asbest saneringskaart
https://assen.duurzaamheidskaart.nl/asbestdakenkaart/Home/Map
Openbare verlichting Assen.
https://storing.moononline.nl/gemeenteassen
We waren in Tholen en ik zocht een molen daar op:
https://www.molens.nl/molen/zoek-een-molen/molendetail/de-hoop-523/
Ivm weekend drukte in de natuur in huidige corona omstandigheden: er wordt verwezen, door oa NOS en OmroepBrabant, naar VisitBrabant die een zgn Druktemeter hebben gemaakt:
https://www.visitbrabant.com/nl/routes/routes-in-brabant-nieuwsoverzicht/veilig-recreeren-in-brabant
Ik zit op de site van de Klompenpaden te kijken, die hebben een mooie overzichtskaart Klompenpaden Maar moet daar geen verwijzing op? Het is de OSM kaart, dat zie ik, maar dat blijkt nergens uit. Of ik kijk niet goed, dat kan ook.
En als dat moet, kan iemand dat dat oppakken?
Ik zie het niet staan; ik zal contact opnemen met hen met een verzoek en een verwijzing naar https://www.openstreetmap.org/copyright
Verwijderd*
Edit… bericht in verkeerde draadje gezet…maar het kwam toch nog goed
Ik heb toevallig eerder deze week al contact opgenomen met Klompenpaden met de vraag om bronvermelding op de website en in hun app.
Daarbij ook gevraagd of we de informatie op hun website mogen gebruiken om klompenpaden die nu nog missen in OSM aan te vullen. Het gastenboek met ervaringen van wandelaars geeft daarbij interessante extra informatie over de juistheid / actualiteit van de data. Al wel een ontvangstbevestiging gekregen, nog geen inhoudelijke reactie.
In hun app staat de attributie wel.
Zie je dat op een Iphone of op een Android-toestel?
Ik zie op mijn beide Android-toestellen geen attributie in de app.
App lijkt volgens PLay Store wel actuele versie te zijn.
Rijkswaterstaat gebruikt OSM als achtergrondkaart volgens mij zonder attribution.
https://bezoekerscentrum.rijkswaterstaat.nl/SchipholAmsterdamAlmere/?project=a9-amstelveen