-
Overkappingen, en open schuren/kapschuren komen niet in de BAG te staan (alleen afsluitbare ruimtes/panden).
In de BGT zouden die best wel kunnen komen, want vanaf een luchtfoto is niet te zien of een schuur aan 4 kanten muren heeft.
Sommige kapschuren ten onrechte ooit wel in BAG gekomen, maar zijn er meestal weer uitgehaald.
Volgens BAG dan vaak “gesloopt” maar op de foto nog duidelijk te zien… Het gebouw laat ik dan staan, maar zonder de BAG-tags. -
Als ik het goed zie, is node 7801897492 alleen deel van huis 835865526 (Hellendoornseweg 4a), en zit niet vast aan een landuse…
JOSM vind het tegenwoordig zelfs niet fijn als een Landuse dwars over een Building heenloopt. Bij Validatie proberen we die Waarschuwingen ook gelijk op te lossen.
Gelukt, met behoud van historie op de contour, omdat de meeste een binnentuintje hebben, werden het multi-polygonen.
AH uitgebreid en nr 73a en 73b zijn erbij gekomen. Waarschijnlijk 1 voor Etos en 1 voor GG, maar jammer genoeg bezuinigen winkels meestal op duidelijke huisnummerborden…
Bedankt, duidelijk! Geen idee wat ik gisteren zag met node 7801897492. Het was heet… Vandaag gelukkig niet meer!
emvee:In Oud-Beijerland lijkt er bij de laatste import, 6 jaar geleden iets fout gegaan te zijn, voor vier huizenblokken (die die rood oplichten) zijn de huizen verkleind:
Gelukt, met behoud van historie op de contour, omdat de meeste een binnentuintje hebben, werden het multi-polygonen.
Bedankt, ziet er weer goed uit, wel opmerkelijk een huis met binnentuin…
Wil iemand dit recent gebouwde woonhuis importeren?
0098100000097550 (pand)
0098010000053089 (verblijfsobject)
0098200001042749 (adres)
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.82941/5.87633&layers=N
Ik weet niet helemaal precies wat er allemaal aan info nodig is (sommige mensen posten hier alleen een adres, soms alleen een enkel BAG-nummer, soms ook een OSM linkje erbij), dus ik heb maar wat gedaan hierboven. Wellicht is het goed om iets beter te documenteren wat er precies nodig is (cq wat de voorkeur heeft) voor een BAG-import met een voorbeeldje erbij? Bijvoorbeeld in de eerste post van dit topic, of (makkelijker editen) op deze wikipagina: https://wiki.openstreetmap.org/wiki/NL:BAG#Updaten
AUB import:
Muilkerk 3 Dussen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.73751&mlon=4.95379#map=19/51.73751/4.95379
Aartswaardenstraat 1 Dussen (oude woning net verwijderd)
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.73441&mlon=4.96314#map=19/51.73441/4.96314
Alle huizen op de punt hier:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.73527&mlon=4.95744#map=18/51.73527/4.95744
Deze paar bld opnieuw graag, want wordt herbouwd:
Binnen 5a + 7 Dussen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.73383&mlon=4.97235#map=18/51.73383/4.97235
Binnen 28b Dussen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.73504&mlon=4.97751#map=18/51.73504/4.97751
Dit is al af:
Ruttensteeg 1a Dussen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.73948&mlon=4.98154#map=18/51.73948/4.98154
Oude Kerkstraat 34 Dussen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.71985&mlon=4.98737#map=18/51.71985/4.98737
En deze mensen gunnen we een garage:
1959100000000030
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.73472&mlon=4.96148#map=19/51.73472/4.96148
AUB her-import (want is gedraaid):
Achterstraat 26 Cromvoirt
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.66064&mlon=5.24068#map=19/51.66064/5.24068
Met dank weer!
Bij deze het verzoek voor opname van de volgende nieuwe polygonen:
Dorpstraat 197, 199 en 201 (bijgebouw achter), Zwaag
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=18/52.67019/5.07839&layers=N
Waarvoor nu alweer bedankt gaat worden.
Wil iemand dit recent gebouwde woonhuis importeren?
0098100000097550 (pand)
0098010000053089 (verblijfsobject)
0098200001042749 (adres)https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.82941/5.87633&layers=N
Ik weet niet helemaal precies wat er allemaal aan info nodig is (sommige mensen posten hier alleen een adres, soms alleen een enkel BAG-nummer, soms ook een OSM linkje erbij), dus ik heb maar wat gedaan hierboven. Wellicht is het goed om iets beter te documenteren wat er precies nodig is (cq wat de voorkeur heeft) voor een BAG-import met een voorbeeldje erbij? Bijvoorbeeld in de eerste post van dit topic, of (makkelijker editen) op deze wikipagina: https://wiki.openstreetmap.org/wiki/NL:BAG#Updaten
Grindweg 155a staat erbij;
Link naar locatie met adressen erbij is het handigste.
De gebouwbezettingen op percelen Wechelerweg 9 en Wechelerweg 11 te Diepenveen kloppen niet. Kan dit opnieuw geïmporteerd worden?
De locatie is https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.2828535/6.1514035 .
Hartelijk dank!
Graag heerimport Wierdeweg 15, Ezinge. Geometrie klopt niet meer.
https://www.openstreetmap.org/way/272631604
Bij voorbaat dank!
AUB import:
Muilkerk 3 Dussen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.73751&mlon=4.95379#map=19/51.73751/4.95379Aartswaardenstraat 1 Dussen (oude woning net verwijderd)
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.73441&mlon=4.96314#map=19/51.73441/4.96314Alle huizen op de punt hier:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.73527&mlon=4.95744#map=18/51.73527/4.95744Deze paar bld opnieuw graag, want wordt herbouwd:
Binnen 5a + 7 Dussen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.73383&mlon=4.97235#map=18/51.73383/4.97235Binnen 28b Dussen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.73504&mlon=4.97751#map=18/51.73504/4.97751Dit is al af:
Ruttensteeg 1a Dussen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.73948&mlon=4.98154#map=18/51.73948/4.98154Oude Kerkstraat 34 Dussen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.71985&mlon=4.98737#map=18/51.71985/4.98737En deze mensen gunnen we een garage:
1959100000000030
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.73472&mlon=4.96148#map=19/51.73472/4.96148
AUB her-import (want is gedraaid):
Achterstraat 26 Cromvoirt
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.66064&mlon=5.24068#map=19/51.66064/5.24068Met dank weer!
alles gelukt geloof ik
Bij deze het verzoek voor opname van de volgende nieuwe polygonen:
Dorpstraat 197, 199 en 201 (bijgebouw achter), Zwaag
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=18/52.67019/5.07839&layers=N
Waarvoor nu alweer bedankt gaat worden.
ook nog wat andere uitbouwtjes in de omgeving meegenomen
De gebouwbezettingen op percelen Wechelerweg 9 en Wechelerweg 11 te Diepenveen kloppen niet. Kan dit opnieuw geïmporteerd worden?
De locatie is https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.2828535/6.1514035 .
Hartelijk dank!
gelukt; zag in Diepenveen Noord nog wat nieuwbouw rond Noordhoek/Midden Klooster - ook meegenomen
Graag heerimport Wierdeweg 15, Ezinge. Geometrie klopt niet meer.
https://www.openstreetmap.org/way/272631604Bij voorbaat dank!
gelukt
AUB import:
Burgemeester de Geusstraat 69 + 71 Waalwijk
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.66990&mlon=5.03451#map=17/51.66990/5.03451
Loevensteinlaan 6 - 48, 55 B+C+D Oosterhout
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.63323&mlon=4.86646#map=17/51.63323/4.86646
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.63253&mlon=4.86814#map=17/51.63253/4.86814
Met dank wederom!
Hallo,
verzoek voor import nieuwe school in Bavel in aanbouw, ruwbouw staat er al grotendeels, einddatum gepland zomer 2021.
en wijziging op oude schoolgebouw de Spindel
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.56697/4.83095
Zie hier nieuwe situatie:
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=116436.76314462&geometry.y=397724.3449405&zoomlevel=6
nieuwe gebouw (Pastoor Doenstraat 5):
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=116436.76314462&geometry.y=397724.3449405&zoomlevel=6&objectId=0758100000110320
nieuw noodgebouw (Pastoor Doenstraat 3A):
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=116436.76314462&geometry.y=397724.3449405&zoomlevel=6&objectId=0758100000108665
Twee oude schoolgebouwen blijven dus nog 1 jaar in gebruik
De Spindel, Pastoor Doenstraat 3:
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=116436.76314462&geometry.y=397724.3449405&zoomlevel=6&objectId=0758100000073413
De Toermalijn, Zuster Boomaarsstraat 4 en 6 (BAG vermeld wel al sloopvergunning):
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=116436.76314462&geometry.y=397724.3449405&zoomlevel=6&objectId=0758100000004079
bedankt vast voor de moeite
Hallo,
verzoek voor import nieuwe school in Bavel in aanbouw, ruwbouw staat er al grotendeels, einddatum gepland zomer 2021.
en wijziging op oude schoolgebouw de Spindelhttps://www.openstreetmap.org/#map=18/51.56697/4.83095
Zie hier nieuwe situatie:
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=116436.76314462&geometry.y=397724.3449405&zoomlevel=6nieuwe gebouw (Pastoor Doenstraat 5):
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=116436.76314462&geometry.y=397724.3449405&zoomlevel=6&objectId=0758100000110320nieuw noodgebouw (Pastoor Doenstraat 3A):
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=116436.76314462&geometry.y=397724.3449405&zoomlevel=6&objectId=0758100000108665Twee oude schoolgebouwen blijven dus nog 1 jaar in gebruik
De Spindel, Pastoor Doenstraat 3:
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=116436.76314462&geometry.y=397724.3449405&zoomlevel=6&objectId=0758100000073413De Toermalijn, Zuster Boomaarsstraat 4 en 6 (BAG vermeld wel al sloopvergunning):
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=116436.76314462&geometry.y=397724.3449405&zoomlevel=6&objectId=0758100000004079bedankt vast voor de moeite
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=89709165
Verder nog niets in de BAG
AUB import:
Burgemeester de Geusstraat 69 + 71 Waalwijk
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.66990&mlon=5.03451#map=17/51.66990/5.03451Loevensteinlaan 6 - 48, 55 B+C+D Oosterhout
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.63323&mlon=4.86646#map=17/51.63323/4.86646
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.63253&mlon=4.86814#map=17/51.63253/4.86814Met dank wederom!
Gadaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=89775706
Oosterhout staat nog niet als gebouwd in de BAG.
Of ik even wat op wilde gaan halen in Berkel: tuurlijk, maken we er meteen een survey missie van:
AUB import:
0855100000714479
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.58867&mlon=5.13121#map=19/51.58867/5.13121
2 woningen hier (ergens):
Nieuwe Warande 12 + 13 Berkel-Enschot
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.58540&mlon=5.12204#map=19/51.58540/5.12204
Nieuwe Warande 38 Berkel-Enschot
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.58720&mlon=5.12711#map=19/51.58720/5.12711
2 woningen:
Nieuwe Warande 42 + 44 Berkel-Enschot
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.58766&mlon=5.12718#map=19/51.58766/5.12718
Sleedoorn 3 Berkel-Enschot
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.58784&mlon=5.12829#map=19/51.58784/5.12829
3 woningen op een rij completeren:
Liguster 2 + 4 + 8 Berkel-Enschot
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.58931&mlon=5.12695#map=18/51.58931/5.12695
2 woningen:
Kruisbes 1 + 3 Berkel-Enschot
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.59009&mlon=5.12754#map=18/51.59009/5.12754
2 woningen:
Nieuwe Warande 55 + 57 Berkel-Enschot
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.58970&mlon=5.12776#map=18/51.58970/5.12776
EDIT: deze zag ik net nog:
Ordelven 21 Berkel-Enschot
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.57900&mlon=5.12707#map=18/51.57900/5.12707
En ik zie andere vorm:
Rauwbrakenweg 44 Berkel-Enschot
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.58267&mlon=5.12881#map=19/51.58267/5.12881
Met dank weer heren!