Diverse in omgeving Daarle bijgewerkt.
achter Oetbrink 25, 31-35 in BAG (nog ???) geen schuurtjes te zien.
Als ze er echt staan, kun je ze zelf wel toevoegen met source=survey.
Ook
erbij getekend, omdat BAG status nog Bouwvergunning is.
Als het goed is nu weer bij - en mijn geografische kennis ook weer geüpdated
In Oud-Beijerland lijkt er bij de laatste import, 6 jaar geleden iets fout gegaan te zijn, voor vier huizenblokken (die die rood oplichten) zijn de huizen verkleind:
openstreetmap link: https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.82402/4.40532
Zou iemand de import opnieuw kunnen doen?
Bedankt, ook voor het aanpassen van Oetbrink 40,42,44! De schuurtjes staan inderdaad niet in de BAG, mijn fout. Ik zag hen in de BGT-layer in JOSM (ook op PDOK foto’s) en ging ervan uit, dat gebouwen in de BGT ook in de BAG moeten staan. Blijkbaar klopt dit niet. Persoonlijk ben ik nooit in Daarle geweest, dus ik zet er zo snel geen schuurtjes bij zonder valide bron.
PS: node 7801897492 plakt aan building=house én aan landuse=residential. Ik vermoed dat dit per abuis is gebeurd? Ik doe niet zo veel met landuse, anders had ik het meteen zelf aangepast.
Hallo,
AH in Burgh Haamstede is sinds verbouwing niet meer up to date (inclusief Gall&Gall en Etos)
1676100000459469
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.69220/3.73593
bedankt vast,
kaartenliefhebber
Ik zag hen in de BGT-layer in JOSM (ook op PDOK foto’s) en ging ervan uit, dat gebouwen in de BGT ook in de BAG moeten staan. Blijkbaar klopt dit niet. Persoonlijk ben ik nooit in Daarle geweest, dus ik zet er zo snel geen schuurtjes bij zonder valide bron.
PS: node 7801897492 plakt aan building=house én aan landuse=residential. Ik vermoed dat dit per abuis is gebeurd? Ik doe niet zo veel met landuse, anders had ik het meteen zelf aangepast.
-
Overkappingen, en open schuren/kapschuren komen niet in de BAG te staan (alleen afsluitbare ruimtes/panden).
In de BGT zouden die best wel kunnen komen, want vanaf een luchtfoto is niet te zien of een schuur aan 4 kanten muren heeft.
Sommige kapschuren ten onrechte ooit wel in BAG gekomen, maar zijn er meestal weer uitgehaald.
Volgens BAG dan vaak “gesloopt” maar op de foto nog duidelijk te zien… Het gebouw laat ik dan staan, maar zonder de BAG-tags. -
Als ik het goed zie, is node 7801897492 alleen deel van huis 835865526 (Hellendoornseweg 4a), en zit niet vast aan een landuse…
JOSM vind het tegenwoordig zelfs niet fijn als een Landuse dwars over een Building heenloopt. Bij Validatie proberen we die Waarschuwingen ook gelijk op te lossen.
In Oud-Beijerland lijkt er bij de laatste import, 6 jaar geleden iets fout gegaan te zijn, voor vier huizenblokken (die die rood oplichten) zijn de huizen verkleind:
Gelukt, met behoud van historie op de contour, omdat de meeste een binnentuintje hebben, werden het multi-polygonen.
Hallo,
AH in Burgh Haamstede is sinds verbouwing niet meer up to date (inclusief Gall&Gall en Etos)
1676100000459469
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.69220/3.73593
bedankt vast,
kaartenliefhebber
AH uitgebreid en nr 73a en 73b zijn erbij gekomen. Waarschijnlijk 1 voor Etos en 1 voor GG, maar jammer genoeg bezuinigen winkels meestal op duidelijke huisnummerborden…
smootheFiets:Ik zag hen in de BGT-layer in JOSM (ook op PDOK foto’s) en ging ervan uit, dat gebouwen in de BGT ook in de BAG moeten staan. Blijkbaar klopt dit niet. Persoonlijk ben ik nooit in Daarle geweest, dus ik zet er zo snel geen schuurtjes bij zonder valide bron.
PS: node 7801897492 plakt aan building=house én aan landuse=residential. Ik vermoed dat dit per abuis is gebeurd? Ik doe niet zo veel met landuse, anders had ik het meteen zelf aangepast.
Overkappingen, en open schuren/kapschuren komen niet in de BAG te staan (alleen afsluitbare ruimtes/panden).
In de BGT zouden die best wel kunnen komen, want vanaf een luchtfoto is niet te zien of een schuur aan 4 kanten muren heeft.
Sommige kapschuren ten onrechte ooit wel in BAG gekomen, maar zijn er meestal weer uitgehaald.
Volgens BAG dan vaak “gesloopt” maar op de foto nog duidelijk te zien… Het gebouw laat ik dan staan, maar zonder de BAG-tags.Als ik het goed zie, is node 7801897492 alleen deel van huis 835865526 (Hellendoornseweg 4a), en zit niet vast aan een landuse…
JOSM vind het tegenwoordig zelfs niet fijn als een Landuse dwars over een Building heenloopt. Bij Validatie proberen we die Waarschuwingen ook gelijk op te lossen.
Bedankt, duidelijk! Geen idee wat ik gisteren zag met node 7801897492. Het was heet… Vandaag gelukkig niet meer!
emvee:In Oud-Beijerland lijkt er bij de laatste import, 6 jaar geleden iets fout gegaan te zijn, voor vier huizenblokken (die die rood oplichten) zijn de huizen verkleind:
Gelukt, met behoud van historie op de contour, omdat de meeste een binnentuintje hebben, werden het multi-polygonen.
Bedankt, ziet er weer goed uit, wel opmerkelijk een huis met binnentuin…
Wil iemand dit recent gebouwde woonhuis importeren?
0098100000097550 (pand)
0098010000053089 (verblijfsobject)
0098200001042749 (adres)
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.82941/5.87633&layers=N
Ik weet niet helemaal precies wat er allemaal aan info nodig is (sommige mensen posten hier alleen een adres, soms alleen een enkel BAG-nummer, soms ook een OSM linkje erbij), dus ik heb maar wat gedaan hierboven. Wellicht is het goed om iets beter te documenteren wat er precies nodig is (cq wat de voorkeur heeft) voor een BAG-import met een voorbeeldje erbij? Bijvoorbeeld in de eerste post van dit topic, of (makkelijker editen) op deze wikipagina: https://wiki.openstreetmap.org/wiki/NL:BAG#Updaten
AUB import:
Muilkerk 3 Dussen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.73751&mlon=4.95379#map=19/51.73751/4.95379
Aartswaardenstraat 1 Dussen (oude woning net verwijderd)
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.73441&mlon=4.96314#map=19/51.73441/4.96314
Alle huizen op de punt hier:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.73527&mlon=4.95744#map=18/51.73527/4.95744
Deze paar bld opnieuw graag, want wordt herbouwd:
Binnen 5a + 7 Dussen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.73383&mlon=4.97235#map=18/51.73383/4.97235
Binnen 28b Dussen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.73504&mlon=4.97751#map=18/51.73504/4.97751
Dit is al af:
Ruttensteeg 1a Dussen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.73948&mlon=4.98154#map=18/51.73948/4.98154
Oude Kerkstraat 34 Dussen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.71985&mlon=4.98737#map=18/51.71985/4.98737
En deze mensen gunnen we een garage:
1959100000000030
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.73472&mlon=4.96148#map=19/51.73472/4.96148
AUB her-import (want is gedraaid):
Achterstraat 26 Cromvoirt
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.66064&mlon=5.24068#map=19/51.66064/5.24068
Met dank weer!
Bij deze het verzoek voor opname van de volgende nieuwe polygonen:
Dorpstraat 197, 199 en 201 (bijgebouw achter), Zwaag
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=18/52.67019/5.07839&layers=N
Waarvoor nu alweer bedankt gaat worden.
Wil iemand dit recent gebouwde woonhuis importeren?
0098100000097550 (pand)
0098010000053089 (verblijfsobject)
0098200001042749 (adres)https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.82941/5.87633&layers=N
Ik weet niet helemaal precies wat er allemaal aan info nodig is (sommige mensen posten hier alleen een adres, soms alleen een enkel BAG-nummer, soms ook een OSM linkje erbij), dus ik heb maar wat gedaan hierboven. Wellicht is het goed om iets beter te documenteren wat er precies nodig is (cq wat de voorkeur heeft) voor een BAG-import met een voorbeeldje erbij? Bijvoorbeeld in de eerste post van dit topic, of (makkelijker editen) op deze wikipagina: https://wiki.openstreetmap.org/wiki/NL:BAG#Updaten
Grindweg 155a staat erbij;
Link naar locatie met adressen erbij is het handigste.
De gebouwbezettingen op percelen Wechelerweg 9 en Wechelerweg 11 te Diepenveen kloppen niet. Kan dit opnieuw geïmporteerd worden?
De locatie is https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.2828535/6.1514035 .
Hartelijk dank!
Graag heerimport Wierdeweg 15, Ezinge. Geometrie klopt niet meer.
https://www.openstreetmap.org/way/272631604
Bij voorbaat dank!
AUB import:
Muilkerk 3 Dussen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.73751&mlon=4.95379#map=19/51.73751/4.95379Aartswaardenstraat 1 Dussen (oude woning net verwijderd)
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.73441&mlon=4.96314#map=19/51.73441/4.96314Alle huizen op de punt hier:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.73527&mlon=4.95744#map=18/51.73527/4.95744Deze paar bld opnieuw graag, want wordt herbouwd:
Binnen 5a + 7 Dussen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.73383&mlon=4.97235#map=18/51.73383/4.97235Binnen 28b Dussen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.73504&mlon=4.97751#map=18/51.73504/4.97751Dit is al af:
Ruttensteeg 1a Dussen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.73948&mlon=4.98154#map=18/51.73948/4.98154Oude Kerkstraat 34 Dussen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.71985&mlon=4.98737#map=18/51.71985/4.98737En deze mensen gunnen we een garage:
1959100000000030
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.73472&mlon=4.96148#map=19/51.73472/4.96148
AUB her-import (want is gedraaid):
Achterstraat 26 Cromvoirt
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.66064&mlon=5.24068#map=19/51.66064/5.24068Met dank weer!
alles gelukt geloof ik
Bij deze het verzoek voor opname van de volgende nieuwe polygonen:
Dorpstraat 197, 199 en 201 (bijgebouw achter), Zwaag
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=18/52.67019/5.07839&layers=N
Waarvoor nu alweer bedankt gaat worden.
ook nog wat andere uitbouwtjes in de omgeving meegenomen
De gebouwbezettingen op percelen Wechelerweg 9 en Wechelerweg 11 te Diepenveen kloppen niet. Kan dit opnieuw geïmporteerd worden?
De locatie is https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.2828535/6.1514035 .
Hartelijk dank!
gelukt; zag in Diepenveen Noord nog wat nieuwbouw rond Noordhoek/Midden Klooster - ook meegenomen
Graag heerimport Wierdeweg 15, Ezinge. Geometrie klopt niet meer.
https://www.openstreetmap.org/way/272631604Bij voorbaat dank!
gelukt