Propozycja automatycznej edycji - sprzątanie po gimnazjach

Cześć.
Chciałem przyspieszyć sprzątanie po gimnazjach tam gdzie to możliwe.
Na podstawie Wykazu szkół i placówek oświatowych wybrałem te placówki które znajdują się dokładnie pod tym adresem co obiekty z nazwą w bazie OSM “gimnazjum” (pod warunkiem że pod tym adresem jest tylko jedna placówka w ministerialnym wykazie). Udało mi się zaktualizować 199 z pośród 393 gimnazjów w OSM z przypisanym adresem.
Jeśli nikt nie ma nic przeciwko, to wgram zmiany.

Pomysł wygląda sensownie. Co dokładnie wgrywasz?

Na Telegramie wspominałeś name, operator, addr:phone, addr:email, website, isced:level - aczkolwiek ja bym pewnie dał phone / email.

Mamy już contact:phone i phone, nie ma co addr:phone dodawać.

Wrzucisz gdzieś kod który będzie użyty?

Zamieszałem się z tagami, zamiast o addr:phone myślałem o contact:phone, ale jeśli phone/email są bardziej poprawne, to zrobię to w ten sposób. Tutaj można podejrzeć dane jakie udało mi się dopasować. Sam kod do dopasowywania jest raczej średni, wolałbym go ogarnąć przed wysłaniem.
Dodałem też stronę na Wiki

oba są OK, zdania podzielone który lepszy - osobiście wolę te bez contact:

Nie bój się, a może jakiegoś buga wypatrzę przed wykonaniem edycji :slight_smile:

Popraw proszę spacje w numerach telefonów - w większości są to numery stacjonarne, z dawnym dwucyfrowym numerem kierunkowym, więc +48 22 648 31 52 zamiast +48 226 483 152.
Chyba że te numery już tam były.

Program wygląda sensownie, danych nie mogę zweryfikować ale to jest z 200 obiektów a nie 200 000, więc z mojej strony +1.

Chyba pierwsze użycie mojej biblioteki przez kogoś innego mam nadzieję że zadziała :slight_smile: