Z wizyty u rodziny - w Kostowie koło Byczyna dwa lata temu ulice ponazywano.
Jest może możliwość importu? Kawałek zmapowałem, ale…
https://www.openstreetmap.org/way/169024085/history#map=15/51.1599/18.1501&layers=N
Z wizyty u rodziny - w Kostowie koło Byczyna dwa lata temu ulice ponazywano.
Jest może możliwość importu? Kawałek zmapowałem, ale…
https://www.openstreetmap.org/way/169024085/history#map=15/51.1599/18.1501&layers=N
Wielkie dzięki!
Poproszę aktualizację dla Koluszek.
Dane w większości z importu 6 lat temu, który porobił m.in dość dużo dubli. Gdzieniegdzie są braki.
Brakujące punkty adresowe uzupełnione (424 punkty), duble usunięte.
Na e-mapie z kolei znalazłem takie dziwne twory jak np “Osiedle Osiedle 11 Listopada”
Jest to skutek nieprawidłowego zasilenia danych PRG przez gminę. W wolnej chwili spróbuje przedzwonić do Urzędu Miasta i zwrócić urzędowi na to uwagę.
Sheikh23:Poproszę aktualizację dla Koluszek.
Dane w większości z importu 6 lat temu, który porobił m.in dość dużo dubli. Gdzieniegdzie są braki.Brakujące punkty adresowe uzupełnione (424 punkty), duble usunięte.
Sheikh23:Na e-mapie z kolei znalazłem takie dziwne twory jak np “Osiedle Osiedle 11 Listopada”
Jest to skutek nieprawidłowego zasilenia danych PRG przez gminę. W wolnej chwili spróbuje przedzwonić do Urzędu Miasta i zwrócić urzędowi na to uwagę.
Świetnie, wielkie dzięki!
Proszę o aktualizację adresów w miejscowości Zarzecze https://www.openstreetmap.org/#map=16/49.9874/22.5374, powiat Przeworski.
Dodałem nazwy ulic ale teraz trzeba zaktualizować adresy.
Z góry dziękuję.
Miejscowość Myszyniec - dane adresowe dla ulicy Marii Konopnickiej (od Pawłowskiego do Placu Wolności. Wg polska.e-mapa.net - cały ten odcinek ulicy nazwa się Plac Wolności i wszystkie punkty adresowe to ul. Plac Wolności. Jak to można zweryfikować i ew. poprawić?
Miejscowość Mirów nowa numeracja http://212.85.109.96/__old/images/stories/adresy/mirow%20stare-nowe%20adresy.pdf
Kolejna miejscowość z wprowadzonymi nazwami ulic - Kłobuczyno:
https://www.openstreetmap.org/note/2314738
https://www.openstreetmap.org/note/2266942#map=17/51.76238/21.94546&layers=N https://www.openstreetmap.org/note/2266941 https://www.openstreetmap.org/note/2266945 - Stare i Nowe Zadybie ma najwyraźniej braki w adresacji
Adresy w gminie Kłoczew uzupełnione.
Mateusz Konieczny:https://www.openstreetmap.org/note/2266942#map=17/51.76238/21.94546&layers=N https://www.openstreetmap.org/note/2266941 https://www.openstreetmap.org/note/2266945 - Stare i Nowe Zadybie ma najwyraźniej braki w adresacji
Adresy w gminie Kłoczew uzupełnione.
Wielkie dzięki po raz kolejny!
nowe zamówienie: […]
i inne: https://www.openstreetmap.org/note/2264178#map=18/54.33207/18.67275
Brakujące punkty adresowe dla miasta Gdańska uzupełnione (ponad 2100 punktów).
Niestety zauważyłem, że w obszarze Gdańska pozostaje obecnie prawie 1100 zduplikowanych punktów adresowych ze starych importów, zatem będzie jeszcze sporo pracy przy ich deduplikacji…
Niestety zauważyłem, że w obszarze Gdańska pozostaje obecnie prawie 1100 zduplikowanych punktów adresowych ze starych importów, zatem będzie jeszcze sporo pracy przy ich deduplikacji…
Podrzucisz listę?
szydzio:Niestety zauważyłem, że w obszarze Gdańska pozostaje obecnie prawie 1100 zduplikowanych punktów adresowych ze starych importów, zatem będzie jeszcze sporo pracy przy ich deduplikacji…
Podrzucisz listę?
Używam takiej kwerendy:
/*
This has been generated by the overpass-turbo wizard.
The original search was:
“"addr:housenumber"=* in Gdańsk”
*/
[out:json][timeout:925];
// fetch area “Gdańsk” to search in
{{geocodeArea:Gdańsk}}->.searchArea;
// gather results
(
// query part for: “"addr:housenumber"=*”
node["addr:housenumber"](area.searchArea);
way["addr:housenumber"](area.searchArea);
relation["addr:housenumber"](area.searchArea);
);
// print results
out body;
>;
out skel qt;
W JOSM daję Shift+V => Ostrzeżenia => Zduplikowane numery domów
Dzięki. Ciekawe ile z tego to prawdziwe problemy, a nie na przykład adres powielony na POI. Tu już chyba powinienem zaprząc PostGIS-a.
Dzięki. Ciekawe ile z tego to prawdziwe problemy, a nie na przykład adres powielony na POI. Tu już chyba powinienem zaprząc PostGIS-a.
JOSM przy sprawdzaniu pomija adresy z POI. Przy czym POI to każdy obiekt zawierający któryś z tagów: “shop”, “amenity”, “tourism”, “leisure”, “emergency”, “craft”, “office”, “name”.
RicoElectrico:Dzięki. Ciekawe ile z tego to prawdziwe problemy, a nie na przykład adres powielony na POI. Tu już chyba powinienem zaprząc PostGIS-a.
JOSM przy sprawdzaniu pomija adresy z POI. Przy czym POI to każdy obiekt zawierający któryś z tagów: “shop”, “amenity”, “tourism”, “leisure”, “emergency”, “craft”, “office”, “name”.
Dzięki, nie wiedziałem tego.
A jak co jest POI a JOSM tego nie wykrywa w tym filtrze to warto to zgłosić autorom JOSMa.