BAG import verzoek voor:
- Lelystraat 124 Sliedrecht
- Leeghwaterstraat 75 Sliedrecht
Bouw is in volle gang.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.83079/4.75983
Dank u.
BAG import verzoek voor:
Bouw is in volle gang.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.83079/4.75983
Dank u.
BAG import verzoek voor Hospice De Cirkel:
Andoornlaan 200 Papendrecht
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.83654/4.71935
Dank u!
BAG import verzoek voor:
Buitenveldertselaan 60 t/m 100C Amsterdam
Bouw is in volle gang.
Deze is gelukt…
Sliedrecht staat nog op Bouwvergunning, lukt nog niet
staat erbij
Graag een import van een woonhuis (?) aan de oostzijde van een bedrijfsgebouw aan de Maatslootweg 5 Staphorst.
Alvast bedankt.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.67136/6.22204
Graag een geheel of gedeeltelijke import van de woningen aan de Strandlaan, Havenlaan en Eilandenlaan in Naarden.
Zie hiervoor ook de BGT omtrekgericht.
Alvast hartelijk dank.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.31325/5.14857
gedaan
Deze nog aub:
0797100000034080
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.69839&mlon=5.19946#map=19/51.69839/5.19946
Bedankt!
Staat er op
Hej, ik had voor het eerst wat wijzingen gedaan en begreep dat voor gebouwen een BAG import gebruikelijk is; bij deze een verzoek voor de nieuwbouw van het Rosarium in Doorn; https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.03342/5.33894&layers=N
De bouw van Hethuis is nu officieel bezig. Graag import van
Dobbelaan 10 (a-t), Leidschendam
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.09136/4.38616&layers=N
B.v.d.
Jan
Geimporteerd.
@eggie, dit boompje dat je 2 jaar geleden geplant hebt, is dat formaat bonsai en staat het in de vensterbank? Stond ook al midden in de oude pandcontour.
Deze kunnen we helaas niet meenemen omdat de status in de BAG nog op vergunning staat.
Vreemd. Ik heb expres gecontroleerd of de status in BAG vanmiddag op Bouw gestart was gezet. Dat was zo:
Pand [Terugmelden]
ID
1916100000375903
Bouwjaar
2019
Status
Bouw gestart
Wat speelt ons hier parten? Te kort tijd tussen wijziging en import?
Dit pand in Vught in inmiddels sterk verbouwd en uitgebreid en is ook een restaurant geworden. Ik heb die nieuwe functie al op de adresnode geplaatst.
Kan het nieuwe gebouw worden geïmporteerd?
Dank!
Sander H: jb54osm:De bouw van Hethuis is nu officieel bezig. Graag import van
Dobbelaan 10 (a-t), Leidschendam
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.09136/4.38616&layers=NB.v.d.
JanDeze kunnen we helaas niet meenemen omdat de status in de BAG nog op vergunning staat.
Vreemd. Ik heb expres gecontroleerd of de status in BAG vanmiddag op Bouw gestart was gezet. Dat was zo:
Pand [Terugmelden]
ID
1916100000375903
Bouwjaar
2019
Status
Bouw gestartWat speelt ons hier parten? Te kort tijd tussen wijziging en import?
Mutatiedatum was gisteren, vandaag kwam ie wel mee in de WFS, dus staat nu wel in OSM. Blijkbaar waren we te vlug.
Dit pand in Vught in inmiddels sterk verbouwd en uitgebreid en is ook een restaurant geworden. Ik heb die nieuwe functie al op de adresnode geplaatst.
Kan het nieuwe gebouw worden geïmporteerd?
Dank!
Verwerkt.
Kan dit appartementenblok in aanbouw in Rijswijk svp geïmporteerd?
https://www.openstreetmap.org/way/751868363
Kan dit appartementenblok in aanbouw in Rijswijk svp geïmporteerd?
https://www.openstreetmap.org/way/751868363
Staat er op.