Graag wat nieuwbouw in Meerstad:
(Andere panden in BAG zijn nog niet in aanbouw eind juni)
Graag wat nieuwbouw in Meerstad:
(Andere panden in BAG zijn nog niet in aanbouw eind juni)
Graag nieuwbouw te Baflo: Torenvalk 1,3,5,…11
https://www.openstreetmap.org/#map=19/53.36118/6.52510
Alvast bedankt!
Dag,
Gebouw deels weggehaald en herbouwd, graag een import voor:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/53.15423/6.36877
Betreft geüpdate versie van: https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?searchQuery=kalkoven%203&resultOffset=0&geometry.x=220644.78499573&geometry.y=574622.84299851&zoomlevel=7&objectId=0022100000003017&detailsObjectId=
Vandaag even in Oisterwijk geweest, aub import:
Schijfstraat 17 Oisterwijk
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.58365&mlon=5.19499#map=18/51.58365/5.19499&layers=N
Oude al weggehaald
En dit gebouw in zijn geheel importeren aub:
Resultaat (10 huidige adressen)
Schijfstraat x Oisterwijk
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.58258&mlon=5.19388#map=18/51.58258/5.19388&layers=N
Zal aantekening maken dit te double checken, want bouwjaar 1946…?
Kalundborg 3 Tilburg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.53770&mlon=5.05850#map=18/51.53770/5.05850&layers=N
Met dank wederom!
Graag een import van Koekoeklaan 1, Hoogeveen:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.71771/6.49707
Alvast bedankt!
Graag import woningen in aanbouw:
Zevenhuizen:
Leek:
Verzoek voor (her)import in blok Tilburg (https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.54976/5.08536):
Import:
Herimport:
Noot: De garages achter Hoogtedwarsstraat 21 t/m 43 staan ook anders in BAG, maar zoals ze nu in OSM staan zijn ze correct (per survey).
Alvast bedankt!
Verwerkt
Kan deze helaas niet verwerken met de plugin, PDOK heeft eergisteren de oude BAG API uitgezet, dus we moeten nu de nieuwste plugin gebruiken en die lust nog steeds geen panden die in de BAG nog op status vergunning verleend staan.
Aangezien Meerstad een kleine plaats is, is het via een omweg nog gelukt obv de BAG data van vorige maand.
Verwerkt.
Gelukt
Helaas Tilburg is te groot voor de workaround. Het beste is nu even een BAG terugmelding doen zodat de status verder gaat dan Vergunning verleend.
Alleen de panden die al in aanbouw zijn meegenomen, nummer 18 zat ook nog niet in de BAG dump van vorige maand.
Verwerkt. Misschien een terugmelding doen van de schuurtjes die verkeerd in de BAG staan?
AUB import:
Rithmeesterpark 16 + 18 Breda
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.56799&mlon=4.73420#map=17/51.56799/4.73420&layers=N
Met dank!
Graag wat import nieuwbouw te Haren Gn:
Bag import verzoek
Wijk de Bakermat, eindhoven
https://www.openstreetmap.org/way/746181856
bouw gestart
Aan de Valkstraat en de Wouwstraat In Dordrecht zijn inmiddels drie complexen nieuwbouw verrezen.
Graag import
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.81045/4.68754
BVD
Eggie
Verwerkt.
Verwerkt, behalve de panden die nog op vergunning staan.
Helaas nog status bouwvergunning, dus niet te importeren.
Dank voor de import, Sander.
De gebouwen op Camping De Drie Morgen (Leidschendamseweg 3 en 5, Zoetermeer) staan in de BAG als bouwvergunning verleend, maar in werkelijkheid zijn ze al af en in gebruik.
BAG import verzoek voor:
Bouw is in volle gang.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.83079/4.75983
Dank u.
BAG import verzoek voor Hospice De Cirkel:
Andoornlaan 200 Papendrecht
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.83654/4.71935
Dank u!
BAG import verzoek voor:
Buitenveldertselaan 60 t/m 100C Amsterdam
Bouw is in volle gang.