https://www.openstreetmap.org/note/1834067#map=19/52.51017/4.68753&layers=N
Jan van Kuikweg 146 t/m 192. Appartementencomplex zo goed als klaar.
https://www.openstreetmap.org/note/1834067#map=19/52.51017/4.68753&layers=N
Jan van Kuikweg 146 t/m 192. Appartementencomplex zo goed als klaar.
De volgende twee gebouwen op OSM kloppen qua vorm niet met hoe ze in realiteit zijn en hoe ze op BAG staan. Kan dit opnieuw worden geïmporteerd?
Locatie OSM
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.07424/5.09557
Locaties BAG
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/#?geometry.x=134945.73125854&geometry.y=454063.56494049&zoomlevel=6&objectId=0344100000057810&detailsObjectId=
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/#?geometry.x=134946.15125854&geometry.y=454063.56494049&zoomlevel=6&objectId=0344100000002627&detailsObjectId=
bijgewerkt
Martin was me net voor! Toen maar wat verbouwingen in die omgeving bijgewerkt.
P.S. Markkade 1/AB zoals BAAI en Bootje varen gebruiken, bestaan niet volgens de BAG.
Zitten die in het nieuwe gebouwtje?
Graag BAG import van een aantal adressen in Tilburg:
Graag een BAG import van de gebouwen aan de N-zijde van de Opstal in Aarle-Rixtel
https://www.openstreetmap.org/note/2249776#map=17/51.51452/5.63402
en 10 tiny houses:
https://www.openstreetmap.org/note/2249750#map=17/51.50786/5.64144
Bij voorbaat dank.
Verwerkt
Ja klopt ik ben er wel eens geweest, het adres gebruiken ze ook op hun site.
Graag BAG-import voor Goese Diep/Ketelkade/Oostschans in Goes. Gaat om zowel de huizen aan de noordkant, als enkele industriele gebouwen aan de zuidkant van het water.
https://osm.org/go/0EmwMlORQ-?m=
Alvast bedankt!
gelukt…
geïmporteerd
NOVA upgedate
er stond nog veel op Bouwvergunning, maar alles erbij gezet; zo te zien lopen ze in Goes beetje achter met BAG bijwerken.
Groet
Kees-Jan
Gespot tijdens fietstochtje door Nieuwe Driemanspolder: twee nieuwe huisjes in aanbouw
Wilsveen 28, Leidschendam
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.07528/4.43052&layers=N
B.v.d.
Jan
appartement in aanbouw, gaarne import:
Prins van Oranjestraat 15 t/m 25 Zaltbommel
https://osm.org/go/0EvO9EO0l?m=
Alvast bedankt!
erbij gezet
Bag import verzoek voor
Sonseweg 11 B Best en bij gebouw langs de weg