verwerkt, maar:
achter 34 staat er niets in BAG -als er een schuur staat, mag je zelf intekenen op basis van luchtfoto.
bij 73 geen verbouwing te zien in BAG.
eventueel terugmelding doen bij BAG/gemeente
en gelijk diverse verbouwingen in het hele dorp meegenomen
Staat er op.
Graag import van kas met west bijgebouwtje: Dinteloord Dwarsweg 1
Bij voorbaat dank
Verzoek BAG-import voor:
Markkade 2 en 2A, Breda
Verouderde data in OSM
Locatie in OSM:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.59361/4.77092
Locatie in BAG-viewer:
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=112293.70937308&geometry.y=400702.19984375&zoomlevel=7
Bij voorbaat hartelijk dank!
Verzoek BAG-import voor:
Anna van Burenstraat 22 en bovenliggend gebouw, Breda
Bouw gestart
Locatie in OSM:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.59626/4.78221
Locatie in BAG-viewer:
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=113088.13937308&geometry.y=400958.81984375&zoomlevel=7&objectId=0758100000110200
Bij voorbaat hartelijk dank!
Verzoek BAG-import voor:
Kasteelplein 10 DD1, Breda
Pand gebouwd en in gebruik
Locatie in OSM:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.59163/4.77322
Locatie in BAG-viewer:
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=112433.7728125&geometry.y=400451.24984375&zoomlevel=7&objectId=0758100000110341
Bij voorbaat hartelijk dank!
https://www.openstreetmap.org/note/1834067#map=19/52.51017/4.68753&layers=N
Jan van Kuikweg 146 t/m 192. Appartementencomplex zo goed als klaar.
De volgende twee gebouwen op OSM kloppen qua vorm niet met hoe ze in realiteit zijn en hoe ze op BAG staan. Kan dit opnieuw worden geïmporteerd?
Locatie OSM
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.07424/5.09557
Locaties BAG
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/#?geometry.x=134945.73125854&geometry.y=454063.56494049&zoomlevel=6&objectId=0344100000057810&detailsObjectId=
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/#?geometry.x=134946.15125854&geometry.y=454063.56494049&zoomlevel=6&objectId=0344100000002627&detailsObjectId=
bijgewerkt
Martin was me net voor! Toen maar wat verbouwingen in die omgeving bijgewerkt.
P.S. Markkade 1/AB zoals BAAI en Bootje varen gebruiken, bestaan niet volgens de BAG.
Zitten die in het nieuwe gebouwtje?
Graag BAG import van een aantal adressen in Tilburg:
- Nazarethstraat 64a (https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.55085/5.08023)
- Oude Dijk 11 t/m 35 (alleen oneven) (https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.55182/5.08461)
Alvast bedankt!
Graag een BAG import van de gebouwen aan de N-zijde van de Opstal in Aarle-Rixtel
https://www.openstreetmap.org/note/2249776#map=17/51.51452/5.63402
en 10 tiny houses:
https://www.openstreetmap.org/note/2249750#map=17/51.50786/5.64144
Bij voorbaat dank.
Verwerkt
Ja klopt ik ben er wel eens geweest, het adres gebruiken ze ook op hun site.
Graag BAG-import voor Goese Diep/Ketelkade/Oostschans in Goes. Gaat om zowel de huizen aan de noordkant, als enkele industriele gebouwen aan de zuidkant van het water.
https://osm.org/go/0EmwMlORQ-?m=
Alvast bedankt!
gelukt…
geïmporteerd