Mapper Content Complaint (komoot) heeft de Aldedyk en Ursuladyk op access=no gezet, eerst op private nu op no. Gezien het comment nav een klacht van een eigenaar.
Ik vind dit een hele vreemde situatie.
Er liggen meerdere adressen aan beide wegen, dus access=no lijkt me niet terecht.
Het lijkt me ook vreemd dat er één eigenaar is voor beide wegen, gezien ook de verschillende adressen.
Ook worden beide wegen door een fietspad verbonden. Is dit fietspad dan ook van de eigenaar? Of is dit uit gemeenschapsgelden betaald?
Er loopt een wandel- en fietsroute overheen en als ik zo kijk, door het wegvallen van deze verbinding worden wandelaars en fietsers ernstig benadeeld. Dan krijg je forse omwegen.
Ik weet niet goed wat hier mee te doen.
Persoonlijk gesproken, mik ik per direct die access=no eraf, maar dan krijg je een editwar, vrees ik.
Mik er maar af, Content Complaint (komoot) is denk ik een bot (of medewerker van Komoot die niet verder kijkt dan zijn neus lang is) van de app Komoot, misschien een bewoner die bang is dat de app allerlei verkeer langs zijn huis routeert. Als er een editwar ontstaat gewoon de DWG inschakelen. Het is op basis van deze beelden een doodlopende weg muv fietsers en die kunnen er niet eens meer overheen routeren: https://www.mapillary.com/map/im/iLc1oGP84BjqLw1vvbzNaQ
Edit: Mbv een tag motor_vehicle=destination houd je het sluipverkeer voor de meeste routers ook tegen, maar die weg loopt sowieso dood dus ik begrijp de klacht van die gebruiker niet, misschien heeft ie last van scooters die er niets te zoeken hebben?
@Ligfietser… Zal even kijken naar mapillary en dan die track terugzetten met access=no
Op satellietdataportaal en pdok zag ik niet echt een track…
Kom er op terug
Edit…2 Wat een track lijkt is volgens mij gewoon platgeslagen riet. ‘Komoot’ had de ‘track’ weer op access=yes gezet.
Dat gaat dan wel weer routeren voor alles met wielen. Vooraan staan ook nog paaltjes zie ik.
Edit3. Voor alle duidelijkheid… Dat g13 fietspad dat te zien is op de foto s van Ankeric ligt nog steeds onaangeroerd… alleen de naam heb ik gecorrigeerd en moped=no toegevoegd