Nog een paar meer te importeren in Blauwestad:
Gaarne (her-)invoer van de volgende woonhuizen en schuurtjes in Hoorn:
Verfmolen (achter 34)
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=19/52.63790/5.02049&layers=N
Verfmolen 73, 80, 84 en 85 (woninguitbreidingen)
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=19/52.63829/5.01987&layers=N
Windmolen 1 (woninguitbreiding)
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=19/52.63761/5.02155&layers=N
Waarvoor dank!
Graag een import van de wisselwoningen aan de Huisburen in Ten Post.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/53.30102/6.73187
Met hartelijke dank.
gelukt
staat erbij, en omgeving bijgewerkt
gedaan
Dank weer, CJTmmr.
verwerkt, maar:
achter 34 staat er niets in BAG -als er een schuur staat, mag je zelf intekenen op basis van luchtfoto.
bij 73 geen verbouwing te zien in BAG.
eventueel terugmelding doen bij BAG/gemeente
en gelijk diverse verbouwingen in het hele dorp meegenomen
Staat er op.
Graag import van kas met west bijgebouwtje: Dinteloord Dwarsweg 1
Bij voorbaat dank
Verzoek BAG-import voor:
Markkade 2 en 2A, Breda
Verouderde data in OSM
Locatie in OSM:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.59361/4.77092
Locatie in BAG-viewer:
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=112293.70937308&geometry.y=400702.19984375&zoomlevel=7
Bij voorbaat hartelijk dank!
Verzoek BAG-import voor:
Anna van Burenstraat 22 en bovenliggend gebouw, Breda
Bouw gestart
Locatie in OSM:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.59626/4.78221
Locatie in BAG-viewer:
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=113088.13937308&geometry.y=400958.81984375&zoomlevel=7&objectId=0758100000110200
Bij voorbaat hartelijk dank!
Verzoek BAG-import voor:
Kasteelplein 10 DD1, Breda
Pand gebouwd en in gebruik
Locatie in OSM:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.59163/4.77322
Locatie in BAG-viewer:
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=112433.7728125&geometry.y=400451.24984375&zoomlevel=7&objectId=0758100000110341
Bij voorbaat hartelijk dank!
https://www.openstreetmap.org/note/1834067#map=19/52.51017/4.68753&layers=N
Jan van Kuikweg 146 t/m 192. Appartementencomplex zo goed als klaar.
De volgende twee gebouwen op OSM kloppen qua vorm niet met hoe ze in realiteit zijn en hoe ze op BAG staan. Kan dit opnieuw worden geïmporteerd?
Locatie OSM
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.07424/5.09557
Locaties BAG
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/#?geometry.x=134945.73125854&geometry.y=454063.56494049&zoomlevel=6&objectId=0344100000057810&detailsObjectId=
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/#?geometry.x=134946.15125854&geometry.y=454063.56494049&zoomlevel=6&objectId=0344100000002627&detailsObjectId=
bijgewerkt
Martin was me net voor! Toen maar wat verbouwingen in die omgeving bijgewerkt.
P.S. Markkade 1/AB zoals BAAI en Bootje varen gebruiken, bestaan niet volgens de BAG.
Zitten die in het nieuwe gebouwtje?
Graag BAG import van een aantal adressen in Tilburg:
- Nazarethstraat 64a (https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.55085/5.08023)
- Oude Dijk 11 t/m 35 (alleen oneven) (https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.55182/5.08461)
Alvast bedankt!