W ostatniej paczce danych PRG pojawiły się w końcu adresy dla nowych ulic w Rzeszowie po włączeniu Matysówki w granice miasta.
Przeadresowanych + uzupełnionych zostało ok 380 punktów adresowych łącznie na 17 ulicach.
Niestety gmina na razie nie zasiliła poprawnie bazy PRG (w całej gminie jest zaledwie 93 punkty adresowe). Spróbuję może jutro tam przedzwonić i spytać kiedy można oczekiwać pełnego zasilenia.
Może przy okazji sprawdzisz adresy w Wiązownicy https://www.openstreetmap.org/relation/6738352.
Po dodaniu ulic nie były dostępne przez jakiś czas do importu, więc pozmieniałem adresy ręcznie.
Zrobione - łącznie dodałem / zaktualizowałem / poprawiłem ok. 3400 punktów adresowych.
Gdzieniegdzie przy okazji poprawiłem również (w miarę dostępnych zasobów czasowych) obrysy budynków.
Gmina Nasielsk uzupełniona.
Łącznie przybyło 305 nowych punktów adresowych, 21 zostało poprawionych, choć akurat tych 2 ze wspomnianych uwag nie ma w gminnej ewidencji (utworzyłem zapytanie poprzez SIP gminy z prośbą o ich weryfikację).
Gmina Igołomia-Wawrzeńczyce uzupełniona. Przybyło 124 punkty adresowe, 15 zdublowanych (fixme) zostało poprawionych, jeden punkt okazał się nadmiarowy w stosunku do ewidencji gminnej (spróbuje w poniedziałek przedzwonić do urzędu i spytać czy taki numer jest faktycznie nadany).