Prośba o import/aktualizacje adresów w powiecie krakowskim.
Czyli gminy od wschodu idąc na zachód do gminy Zabierzów na której kończę nanosić lokalizacje budynków i landuse.
Napotkałem wiele podwójnej adresacji na jednym obiekcie. emuia vs Emuia.
Również spotkałem w tym powiecie adresacie w szczerym polu lub wewnątrz cmentarzy dla obiektów których nie ma i nie będzie. Przypuszczalnie planowane w tym stuleciu. Czyli do usunięcia.
W ostatniej paczce danych PRG pojawiły się w końcu adresy dla nowych ulic w Rzeszowie po włączeniu Matysówki w granice miasta.
Przeadresowanych + uzupełnionych zostało ok 380 punktów adresowych łącznie na 17 ulicach.
Niestety gmina na razie nie zasiliła poprawnie bazy PRG (w całej gminie jest zaledwie 93 punkty adresowe). Spróbuję może jutro tam przedzwonić i spytać kiedy można oczekiwać pełnego zasilenia.
Może przy okazji sprawdzisz adresy w Wiązownicy https://www.openstreetmap.org/relation/6738352.
Po dodaniu ulic nie były dostępne przez jakiś czas do importu, więc pozmieniałem adresy ręcznie.
Zrobione - łącznie dodałem / zaktualizowałem / poprawiłem ok. 3400 punktów adresowych.
Gdzieniegdzie przy okazji poprawiłem również (w miarę dostępnych zasobów czasowych) obrysy budynków.
Gmina Nasielsk uzupełniona.
Łącznie przybyło 305 nowych punktów adresowych, 21 zostało poprawionych, choć akurat tych 2 ze wspomnianych uwag nie ma w gminnej ewidencji (utworzyłem zapytanie poprzez SIP gminy z prośbą o ich weryfikację).