Tak myślałem że niezły pasztet. Efekt wielu wersji i zmian z ostatnich nastu lat. Dobrze że coś się da, dzięki.
OSM, główny oddział weryfikacji oficjalnych danych adresowych
Babiak - podbijam po 3 latach
https://www.openstreetmap.org/note/1005594 oraz https://www.openstreetmap.org/note/1005606
Zamawiam też import adresów w okolicy Miechowa, sporo tam nowych budynków
Patrz np. https://www.openstreetmap.org/note/2219721 https://www.openstreetmap.org/note/2208172 (adresów brakuje tam dużo więcej)
Miejscowość Laskówka Chorąska w gminie Dąbrówka Tarnowska dostała nazwy ulic.
https://www.openstreetmap.org/note/2087301
I jeszcze jedna prośba o import adresów w https://www.openstreetmap.org/note/2230655#map=17/51.99525/15.98056&layers=N - jeśli ktoś potrafi zerknąć i zerknie to byłoby super
Dzięki!
Prośba o import/aktualizacje adresów w powiecie krakowskim.
Czyli gminy od wschodu idąc na zachód do gminy Zabierzów na której kończę nanosić lokalizacje budynków i landuse.
Napotkałem wiele podwójnej adresacji na jednym obiekcie. emuia vs Emuia.
Również spotkałem w tym powiecie adresacie w szczerym polu lub wewnątrz cmentarzy dla obiektów których nie ma i nie będzie. Przypuszczalnie planowane w tym stuleciu. Czyli do usunięcia.
W ostatniej paczce danych PRG pojawiły się w końcu adresy dla nowych ulic w Rzeszowie po włączeniu Matysówki w granice miasta.
Przeadresowanych + uzupełnionych zostało ok 380 punktów adresowych łącznie na 17 ulicach.
Prośba o import adresów w miejscowości Radawa, powiat Jarosławski https://www.openstreetmap.org/query?lat=50.14091&lon=22.75719#map=16/50.1360/22.7627
Za dużo tego żeby robić to ręcznie.
Dzięki
Adresy zaktualizowane, nazwy ulic uzupełnione.
EDIT:
Uwaga na dane z serwisu dabrowatarnowska.e-mapa.net ! Są one nieaktualne z uwagi na zakończenie współpracy gminy z operatorem serwisu.
I jeszcze jedna prośba o adresy - https://www.openstreetmap.org/note/2091862#map=17/52.77563/18.24041&layers=N
Jest zgłoszenie że Bielowicko pod Bielsko Białą otrzymało adresacje - https://www.openstreetmap.org/note/2237580#map=12/49.8005/18.9137&layers=N
Niestety gmina na razie nie zasiliła poprawnie bazy PRG (w całej gminie jest zaledwie 93 punkty adresowe). Spróbuję może jutro tam przedzwonić i spytać kiedy można oczekiwać pełnego zasilenia.
Wielkie, wielkie dzięki! Widzę że https://www.openstreetmap.org/note/2208172#map=16/50.3440/20.1432&layers=N jest tuż obok i w tym rejonie import adresów też by się przydał.
Wielkie, wielkie dzięki! Widzę że https://www.openstreetmap.org/note/2208172#map=16/50.3440/20.1432&layers=N jest tuż obok i w tym rejonie import adresów też by się przydał.
Dziękuję
Adresacja w gminie Racławice uzupełniona i poprawiona.
Brakujące budynki z bazy LOD1 również uzupełnione.