Я тоді виправляв помилки по MapRoulette, бачив декілька таких випадків від цього користувача. Там просто поверх вулиці була лінія с одним тегом і все. Дуже схоже на поганий імпорт.
Всім привіт.
Під час переписки в цьому ченджсеті https://www.openstreetmap.org/changeset/86081699 виникло запитання про видалення транслітерованих назв об’єктів.
Які ваші думки з цього приводу?
Взагалі-то така інформація міститься в англомовній версії на Wiki. Звісно, теоретично це могли поредагувати росіяни - але ж хіба насправді усе саме так? Чи можливо я неправильно зрозумів Ваш коментар?
Якщо транслітерована назва затверджена офіційно – має бути, якщо ні – вона не дуже потрібна, так як транслітерація може бути виконана на стороні рендера.
Всім привіт!
Цікавлять думки спільноти стосовно цього обговорення в ченджсеті Тег name на будівлі чи полігоні?.
Ото ж, будь ласка, можете прокоментувати тут?
Я знаю що мапінг area поширена практика і дозволена. Але от в такій області як маппінг лижних трас, воно доцільне?
Буковель зампалений трохи кривувато і на третину з area через ID. Як на мене то краще все лініями без area зробити, але невпевнений в правилтності.
Тієї ж думки.
Але доведеться видалити багато area полігонів на північних схилах, які я вважаю зайвими. Трохи могло змахнути на вандалізм, тому і питаю колективної думки
Там редактор ID і людина явно то під рендер робила. Хоча на тій же OpenSkiMap воно теж криво працює, так як для градієнту траси треба попасти саме на лінію, а не на полігон https://openskimap.org/#14.71/48.3759/24.4048
Тоді видаляю ці полігони і приводжу мапу в відпвідності до офіційних трас
Здрастуйте! Вирішив локально навести лад із будинками та вулицями, однак виникли певні питання, і тому хотів би послухати думку досвідчених маперів.
Є одна вулиця, де робиться безлад із нумераціями будинків — частина не пронумерована, частина пронумерована із помилками, частина будинків взагалі відсутня на мапі або промальовано кілька будинків як один.
Я зробив перший пробний changeset, де почав робити адресацію через associatedStreet. https://www.openstreetmap.org/changeset/110139901
Планую поступово додати всі будинки, після ручної перевірки адрес.
Отже, питання:
Чи коректний changeset? Як відносится громада до поступового додавання будинків в associatedStreet за кілька changeset’ів?
Що робити потім із існуючими addr:street? Чи можна їх видалити, якщо буде все правильно зроблено через associatedStreet? Адже частина будинків буде із addr:street, а нові - хотілось би робити лише через associatedStreet.
Наскільки я зрозумів, цей changeset не відхилений? Чи може взагалі досвідчений мапер “відхилити” changeset, чи тільки перезаписати своїм власним changeset’ом? Як це перевірити?
Чи можу я змінити існуючий changeset? Яким чином виправляються власні, вже опубліковані помилки?
Коментар до мого changeset був залишений 3 дні тому, а повідомлення в особистому кабінеті openstreetmap про нього я отримав лише вчора. Чи характерні зазвичай такі затримки для сайту?
Сам набір змін відхилити не можна; можна тільки змінити дані, але то буде вже інший набір змін і наступний номер версії у зміненого елемента даних.
Закриті набори змін змінити не можна. Помилки виправляються шляхом надсилання змін новим чейнджсетом.
Можливо ви пропустили той момент, коли з’явилось повідомлення в особистих. Повідомлення також приходять і на адресу е-пошти, прив’язаної до вашої обліковки в ОСМ;
Любой мапер может откатить любой changeset, то есть вернуть карту в состояние до правки - для этого существуют специальные инструменты, правда если на этом месте были уже другие правки, то могут быть конфликты.
Уведомления о комментах к changeset приходят только на почту. В личку пришло потому, что я чуть позже на всякий случай отправил туда ссылку на правку - уже встречался с тем что почту не читают )