Tu wam nie pomogę. Z tego co zauważyłem, maro21 mapuje we Wrocławiu i bliskich okolicach, a takich nazw tu od dawna nie ma i nikt ich nie przywraca.
Ja cię chłystkiem nie nazywa, więc nie nazywaj mnie gościem.
Nazwy “zajeznia” a nie “zakład” nie tylko że są w powszechnym, mówionym, użyciu, ale także widnieją na każdym rozkładzie jazdy, jako miejsca docelowe przy zjeździe tramwaju do zajezdni - https://www.wroclaw.pl/linia-2-wroclaw
Oraz widnieją na tablicach świetlnych na tramwajach, które robią taki zjazd.
Choćby dlatego korzystne dla użytkowników mapy jest umieszczenie ich w name.
Również w mediach występuje takie nazewnictwo. I na takie sytuacje jest właśnie tag official_name. I tak było to otagowane.
Pominęłeś pierwszy etap. Pierwszym etapem była dokonana przez ciebie zmiana nazw tych zajezdni, która odbyła się - no właśnie - bez dyskusji przed tą zmianą. Moje edycja była przywróceniem stanu pierwotnego.
To się zresztą wielokrotnie powtarzało, robiłeś kontrowersyjne poprawki moich edycji bez jakiekolwiek wcześniejszego kontaktu, a gdy przywracałem stan pierwotny miałeś pretensje.
To była trudna sytuacja, błąd w nazewnictwie (niespójność danych), na szczęście inny mapujący podszedł do tego kontruktywnie i tablica została szybko wymieniona.
Imho w przypadku przystanków, jeśli na tablicy jest nazwa to dokładnie taka powinna być w name, bo to służy użytkownikom mapy, by w terenie zlokalizować przystanek.
Mapując w OSM jesteśmy zobowiązani brać pod uwagę potrzeby konsumentów naszych danych, trzeba więc uwzględnić sposób, w jaki dane są wykorzystywane.
Chciałbym zwrócić Ci uwagę, że to ja tu bylem autorem - ja byłem w terenie, ja utworzyłem obiekty i ja im nadałem nazwy. Ty poźniej, siedząc przed komputerem, sobie to pozmieniałeś na podstawie oficjalnych danych i nie kontaktując się ze mną.
Sytuacja jest więc odwrotna niż to przedstawiłeś - to ty sobie przyznajesz prawo decydowania, a gdy ktoś oponuje zarzucasz mu to co sam robisz.
W przypadku powtarzających się edycji usuwających dane lub zmieniające dane w sposób nieprzyjęty w osm jest to normalne. Osobiście tego nie lubię, ale zdarzają się osoby wyjątkowo oporne na wiedzę. To są rzadkie przypadki, z ogromną liczbą mapujących można się spokojnie porozumieć i kulturalnie i ciekawie podyskutować.
Nazwy potoczne typowo umieszczamy w loc_name.
Mylisz się, Grunwald to potoczna nazwa placu Grunwaldzkiego.
Mylisz się, Manhattan to są te białe punktowce na placu Grunwaldzkim. I warto by było tę nazwę dodać w OSM.