Geïmporteerd
Nog een verzoek in Beekbergen:
- https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.14308/5.98984 Nieuw bijgebouw met woonfunctie op Immenbergweg 3
Beste BAGgers,
Kunnen jullie het volgende importeren?
- Hier in Heemstede staan inmiddels twee vergevorderde woontorens:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.35410/4.63433 - Hier langs de Oosteinderlaan / vaart waren 1 of meerdere huizen net gebouwd en / of in aanbouw. Ik weet niet meer precies waar / welk nummer, maar dat wordt met vergelijking met BAG wel duidelijk. Kan zijn dat OSM al up-to-date is hier inmiddels:
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.30887/4.59600
Dank voor de import, Dick. Kon ik eindelijk netjes wat wegen/paden op de goede plek toevoegen.
Geïmporteerd
Geïmporteerd
Ik heb wat geïmporteerd, maar of dat het bedoelde is, weet ik niet.
Bij het verwijderen van BGT-import, lijkt de gehele Heuvelgalerie in Eindhoven te zijn verdwenen, maar de nodes van de outline staan er nog.
De achtergebleven nodes heb ik zojuist verwijderd. KiaaTiX had daar voetgangersgebieden gedumpt die zich daarbij hadden verbonden aan de omtrekken van gebouwen. Een andere mapper heeft dat recent zitten losmaken waardoor bij het oplossen van conflicten bij het reverten de omtrek van de Heuvelgalerie is gesneuveld. Herimport is dus inderdaad gewenst.
Graag herimport van de Jaarbeurs en het Beatrixtheater in Utrecht: https://www.openstreetmap.org/#map=16/52.0871/5.1085.
De omtrek is beschadigd geraakt bij het verwijderen van import-plakwerk.
Importverzoeken te Leusden:
nieuwbouw Burgemeester de Beaufortweg 6 en 8, beiden al in aanbouw - terug gemeld (https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.13690/5.41502)
Ursulineweg 13 idem (https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.14089/5.41440) NB nr 7 en 9 niet importeren! Weliswaar is nr 7 ook in aanbouw, maar de geometrie klopt van geen kant…
Engweg 6 idem (https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.14881/5.42690)
Bedankt weer.
Graag import nieuwbouw in Leek:
Graag herimport van de Jaarbeurs en het Beatrixtheater in Utrecht: https://www.openstreetmap.org/#map=16/52.0871/5.1085.
De omtrek is beschadigd geraakt bij het verwijderen van import-plakwerk.
Importverzoeken te Leusden:
nieuwbouw Burgemeester de Beaufortweg 6 en 8, beiden al in aanbouw - terug gemeld (https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.13690/5.41502)
Ursulineweg 13 idem (https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.14089/5.41440) NB nr 7 en 9 niet importeren! Weliswaar is nr 7 ook in aanbouw, maar de geometrie klopt van geen kant…
Engweg 6 idem (https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.14881/5.42690)
Bedankt weer.
Graag import nieuwbouw in Leek:
Verwerkt.
Dank, Sander.
AUB herimport:
Resultaat (99 huidige adressen)
Gasthuisring Tilburg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.56062&mlon=5.07825#map=19/51.56062/5.07825&layers=N
En een nieuwe:
Resultaat (169 huidige adressen)
Burgemeester Stekelenburgplein 1 Tilburg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.56159&mlon=5.08488#map=19/51.56159/5.08488&layers=N
En nieuw clustertje:
Langendijk 34 34a Tilburg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.58402&mlon=5.00729#map=19/51.58402/5.00729&layers=N
Correctie dingetje:
Zuilichemstraat 2a Tilburg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.57067&mlon=4.99064#map=19/51.57067/4.99064&layers=N
Met dank
Bouwactiviteiten gespot in Plantage te Meteren, gaarne BAG-import.
- woningen begrenst door Citadel - Bastion: https://osm.org/go/0EvwMGbDJ–?m=
- woning Buitenbos 23: https://osm.org/go/0EvwGLqGx–?m=
Alvast bedankt!
Verzoek voor import te Meerstad:
Verzoeke een her-import van de woningen aan de Vlijmenstraat in Tilburg.
Die zijn door de herstel-activiteiten een beetje misvormd geraakt/geheel van de kaart verdwenen.
AUB herimport:
Resultaat (99 huidige adressen)
Gasthuisring Tilburg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.56062&mlon=5.07825#map=19/51.56062/5.07825&layers=NEn een nieuwe:
Resultaat (169 huidige adressen)
Burgemeester Stekelenburgplein 1 Tilburg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.56159&mlon=5.08488#map=19/51.56159/5.08488&layers=NEn nieuw clustertje:
Langendijk 34 34a Tilburg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.58402&mlon=5.00729#map=19/51.58402/5.00729&layers=NCorrectie dingetje:
Zuilichemstraat 2a Tilburg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.57067&mlon=4.99064#map=19/51.57067/4.99064&layers=NMet dank
verwerkt
Bouwactiviteiten gespot in Plantage te Meteren, gaarne BAG-import.
- woningen begrenst door Citadel - Bastion: https://osm.org/go/0EvwMGbDJ–?m=
- woning Buitenbos 23: https://osm.org/go/0EvwGLqGx–?m=
Alvast bedankt!
verwerkt