Lachgast
(Luciën)
May 26, 2020, 9:06am
7504
Hallo allemaal,
De polygonen van Willem de Zwijgerlaan 1-6 in Hoorn lijken allemaal verscholen. Nummer 4 en 6 zijn in het verleden uitgebreid dus die kunnen opnieuw geïmporteerd. Kan iemand dat nagaan?
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=18/52.64723/5.07454&layers=N
Emmalaan 22 kan opnieuw geïmporteerd, die is ook uitgebreid in het verleden.
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=18/52.64616/5.07197&layers=N
Waarvoor dank!
eggie
(Eggie)
May 26, 2020, 3:40pm
7506
Een paar bedrijfspanden ontbreken nog of zijn ondertussen uitgebreid aan noordzijde de Monierweg in Coevorden
Graag import
https://www.openstreetmap.org/changeset/85777931#map=19/52.65701/6.73072
BVD,
Eggie
In het nieuwe Park de Zeegser Duinen zijn inmiddels ca. 20 vakantiewoningen in bouw of gerealiseerd. Wil iemand die importeren? Dank!
https://www.openstreetmap.org/way/703140539
dvdhoven
(D van den Hoven)
May 27, 2020, 6:34am
7509
Ik heb bouw gestart/gereed geïmporteerd.
Gaarne import van de twee panden Camille Balystraat 9A-D en van Gemerenstraat 83, Amsterdam IJburg. Beide hebben status ‘in gebruik’.
Lokaties https://osm.org/go/0E6XELDBx–?m= en https://osm.org/go/0E6XEgTAN–?m=
Alvast bedankt.
CJTmmr
(Kees-Jan)
May 27, 2020, 10:17am
7511
Gelukt en Omgeving ook bijgewerkt.
Klopt het dat tussenliggende huizen nog niet in aanbouw zijn?
Verzoek voor BAG-updates/import in Apeldoorn:
Hoofdstraat 50/50a/50b + Beekstraat 10 + Kanaalstraat 5 (één pand)
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.21314/5.96492
Socratesstraat 308a:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.22367/6.00207
Kanaal Zuid 116:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.19206/5.98239
Bij voorbaat dank!
Hallo Allemaal,
Graag een BAG import voor het pand Houtkaai 4 te Middelburg.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.49731/3.61637
Alvast bedankt!
HenkL
(Henk L)
May 28, 2020, 12:09pm
7514
Graag wat import van nieuwbouw in Ten Boer:
Graag een BAG-update van de volgende situaties:
De Posten 135 Enschede. Deel gebouw aan de westzijde is gesloopt.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.18800/6.88199
Coulissenweg 1 Oldenzaal. Gebouwcontouren in de BAG zijn aangepast naar de werkelijke situatie.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.29831/6.89707
Alvast bedankt.
S_Emo
May 29, 2020, 6:20pm
7520
Graag een BAG invoer voor nieuwbouw. Nadert binnenkort voltooiing. Hoek Bakelgeertstraat - Oranjestraat Boxmeer.
https://www.openstreetmap.org/edit?editor=id#map=19/51.64666/5.94111
Bij voorbaat dank.
Graag import van het volgende (start bouw bevestigd door survey):
Kuipersweg 74 B in Buitenpost, zwembad in aanbouw (het zuidoostelijke gebouw op hetzelfde adres is het oude nog in gebruik zijnde zwembad):
https://www.openstreetmap.org/#map=19/53.24933/6.14839
Sylsterryd 11 t/m 17 oneven in Kollum, bedrijfshal met daarin vier loodsen:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/53.28751/6.15663
De Warren 13 en De Weerstallen 3 in Kollum, twee nieuwbouwwoningen:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/53.28133/6.13741
E_de_Wit
(E de Wit)
May 29, 2020, 8:33pm
7523
Geïmporteerd en de landuse=* weer vastgemaakt aan het gebouw.
De status staat nog op “Bouwvergunning verleend”, dus kan ik deze nog niet importeren.
Ik heb alvast een BAG terugmelding geplaatst hierover.
Geïmporteerd
Geïmporteerd
De status staat nog op “Bouwvergunning verleend”, dus kan ik deze nog niet importeren.
Ik heb een BAG terugmelding geplaatst hierover.
De Weerstallen 3 heb ik geïmporteerd, voor het andere gebouw staat de status nog op “Bouwvergunning verleend”, dus kan ik deze nog niet importeren.
Ik heb een BAG terugmelding geplaatst hierover.