Nowa odległość to 150m
Mrówki nie działają, sam podkład osm działa, licznik mrówek się aktualizuje jak co tydzień, ale mrówki(gwiazdki) są niewidoczne.
Już się generują jak trzeba.
dorysowałem kilka dróg, praktycznie pod sam dom a mrówki nadal nie zniknęły, na przykład:
http://v3.mrowka.org/adresy/#16/53.9672/22.1760
http://v3.mrowka.org/adresy/#15/53.9656/22.2390
http://v3.mrowka.org/adresy/#16/54.1280/22.1879
http://v3.mrowka.org/adresy/#15/54.1484/22.0057
Jak już wcześniej napisano, mrówki odświeżają się w każdą niedzielę.
Chyba się zawiesiły, pokazują stan na 4 rano w niedzielę.
Czy kod tego narzędzia jest gdzieś opublikowany? (a jeśli nie jest - czy możliwa jest jego publikacja?)
Utworzyłem https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Pl:Mr%C3%B3wki https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Mr%C3%B3wki i chcę dodac info o tym.
W czasie testów znalazłem taki przypadek: http://v3.mrowka.org/adresy/#18/52.41299/17.07552.
Tag ‘addr:street’ ma poprawną wartość, ale wygląda na to, że mrówczy algorytm bierze pod uwagę również tag ‘name’.
To świeża zmiana, w niedzielę powinno już być dobrze.
Fakt. Zmyliła mnie data w statusie - wyświetla stan na dziś i teraz.
Czyli po prostu dopiero w niedzielę będzie kolejne odświeżenie? Też mnie to zastanowiło, bo poprawiłem kilka mrówek w pomorskim. Do tej pory co godzinę były przyrostowe aktualizacje tj. sprawdzanie adresów które były zaraportowane jako błędne i kasowanie ich (a nie pełne sprawdzenie).
Super narzędzie do poprawy nazewnictwa ulic i rysowania dojazdów. Widać po pewnych obszarach, że niektórzy intensywnie korzystają w swoich okolicach, bo mrówek nie ma wcale. Ale są też rejony bardzo zaniedbane. Korzystam intensywnie.
http://v3.mrowka.org/adresy/#17/53.12391/17.88270
Jak to poprawić? Wcześniej Toruńska przebiegała w miejscu ekspresówki.
Pytanie jak to jest oznakowane po reorganizacji ruchu w związku z budową S5, ale zakładam że najprędzej analogicznie jak z ulicą Szczecińską po drugiej stronie, czyli +name=Toruńska dla https://www.openstreetmap.org/way/769435800 i https://www.openstreetmap.org/way/769435032.
http://v3.mrowka.org/adresy/#18/53.32796/18.20160
Skąd wiemy, że plac Poniatowskiego jest na cześć Stanisława Augusta, a nie np. Józefa? TERYT milczy podając “plac Poniatowskiego”.
Pytasz się autora edycji - https://www.openstreetmap.org/changeset/14609960
lub w gminie - w uchwale nadającej nazwę powinna być mowa o kogo konkretnie chodziło. O ile taką uchwałę potrafią odnaleźć.
Edycja sprzed 8 lat. Sądzisz, że będzie pamiętał?
przemas75 - niewykluczone.
A jeśli nie, lub się nie odezwie, to będzie można imiona usunąć.
A jeśli nie, lub się nie odezwie, to będzie można imiona usunąć.
+1
Jest co najmniej więcej jak prawdopodobne, że w uchwale (nawet jeśli się odnajdzie) będzie jedynie “plac Poniatowskiego” bez wskazania konkretnego patrona z imienia.