Я тоді виправляв помилки по MapRoulette, бачив декілька таких випадків від цього користувача. Там просто поверх вулиці була лінія с одним тегом і все. Дуже схоже на поганий імпорт.
Всім привіт.
Під час переписки в цьому ченджсеті https://www.openstreetmap.org/changeset/86081699 виникло запитання про видалення транслітерованих назв об’єктів.
Які ваші думки з цього приводу?
Взагалі-то така інформація міститься в англомовній версії на Wiki. Звісно, теоретично це могли поредагувати росіяни - але ж хіба насправді усе саме так? Чи можливо я неправильно зрозумів Ваш коментар?
Якщо транслітерована назва затверджена офіційно – має бути, якщо ні – вона не дуже потрібна, так як транслітерація може бути виконана на стороні рендера.
Всім привіт!
Цікавлять думки спільноти стосовно цього обговорення в ченджсеті Тег name на будівлі чи полігоні?.
Ото ж, будь ласка, можете прокоментувати тут?
Я знаю що мапінг area поширена практика і дозволена. Але от в такій області як маппінг лижних трас, воно доцільне?
Буковель зампалений трохи кривувато і на третину з area через ID. Як на мене то краще все лініями без area зробити, але невпевнений в правилтності.
Тієї ж думки.
Але доведеться видалити багато area полігонів на північних схилах, які я вважаю зайвими. Трохи могло змахнути на вандалізм, тому і питаю колективної думки
Там редактор ID і людина явно то під рендер робила. Хоча на тій же OpenSkiMap воно теж криво працює, так як для градієнту траси треба попасти саме на лінію, а не на полігон https://openskimap.org/#14.71/48.3759/24.4048
Тоді видаляю ці полігони і приводжу мапу в відпвідності до офіційних трас