Ik heb een import gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=83216001
Kom echter wat conflicten tegen met parkings, building:parts etc voor het middelste gebouw. Gaarne zelf aanpakken?
Ik hoor het wel als het wel|niet goed is
Ik heb een import gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=83216001
Kom echter wat conflicten tegen met parkings, building:parts etc voor het middelste gebouw. Gaarne zelf aanpakken?
Ik hoor het wel als het wel|niet goed is
Heb het gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=83216185
Wel een groot overlappend pand in de ZO-hoek. HEb dat handmatig aangepast. Eventueel een BAG-terugmelding doen.
AUB import, zag ik net:
Hooiweg 7 Hulten
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.57322&mlon=4.95822#map=19/51.57322/4.95822
Met dank !
Graag BAG re-import van
Nijnselseweg 26, Sint Oedenrode
Het pand wordt uitgebouwd.
https://www.openstreetmap.org/edit#map=17/51.55620/5.47224
Aub import van nieuwbouw:
Oranjestraat 67A
Moerkapelle
Pand is vorige maand opgeleverd.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.04480/4.59001
Bedankt!
Verwerkt.
Graag nieuwe import van de nieuwe Aldi Zwaanstraat 11 te Cuijk
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.73056/5.87865
Een startende mapper heeft al iets handmatig ingetekend.
BVD,
Eggie
edit 'k Denk dat verzoek #7250 Today 09:56:03 er even bij ingeschoten is door vertraagde accountcheck.
Mijn verzoek #7241 is er ook bij ingeschoten geloof ik.
Gedaan
Gedaan
Graag update van Hulst, Cornelis de Vosplein 2 … 36, en Hulst, Houtmarkt 2 … 8
met de bijbehorende gebouwen way 272163903, way 272164186
https://www.openstreetmap.org/search?whereami=1&query=51.28013%2C4.05505
Vast met dank.
BAG import verzoeken
Bouw gestart
Duinmeiershof 2 Castricum
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.55927&mlon=4.65082#map=19/52.55927/4.65082
In gebruik
Koningshof 5 t/m 9 Castricum
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.55612&mlon=4.65203#map=17/52.55612/4.65203
Opnieuw
Oude Parklaan 2 Castricum
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.56018&mlon=4.65051#map=18/52.56018/4.65051
Mijn dank!
De bouw van woningen in project Roosenhorst, Voorschoten schiet al lekker op.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.11080/4.43072&layers=N
Graag import van de woningen aan de
Bosrandlaan
Boomgaard
Roosenhorstlaan
(Aan de woningen langs de Kniplaan (Het Lint) wordt nog niet gebouwd.)
B.v.d.
Jan
Graag import van bedrijfshal https://www.openstreetmap.org/changeset/83370624#map=17/52.40446/4.73652
Kaapstadweg B3 te A’dam
BVD,
Eggie
Graag bag import van nieuwe schuur
Brouwerskampweg 17, Son BAG ID 0848100000020486
https://www.openstreetmap.org/edit?gpx=3267875#map=17/51.53223/5.44384
Pand is al in gebruik
Molenheideweg 9, Son oude huis is gesloopt en wordt nu herbouwd
https://www.openstreetmap.org/edit?gpx=3267875#map=19/51.52046/5.43480
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=83374459
Graag zelf dubbele adresnodes verwijderen; jij weet het best waar ze behoren.
Thanks! De zaken gaan goed daar, ik ben gisteren even wezen kijken en alles is in aanbouw (ook huizen aan de Grootveldlaan en de Abraham Heetveldlaan). De makelaar bevestigt ook dat alle huizen zijn verkocht.
Deze adressen zijn bekend via postcode.nl:
Baas de Zoetenlaan 12-26
3903 DM Veenendaal
Baas de Zoetenlaan 2-10
3911 HM Rhenen
Grootveldlaan 1-17 en 2-12 (meeste zijn huidige panden)
3903 DK Veenendaal
Abraham Heetveldlaan 1-11 en 2-12 (meeste zijn huidige panden)
3903 DC Veenendaal
Ook nog een woning in aanbouw gezien stukje verderop:
Brinkerweide 2
3911 RT Rhenen
Inmiddels al een en ander aangepast en toegevoegd op de kaart. Als de huizen er nog bij komen is het voorlopig weer compleet