Ja, had ik gelijk maar gedaan. En inmiddels heeft de beheerder 'm al verwijderd ook in hun systeem, dus binnenkort is ie in de BAG viewer ook weg als het goed is.
Het gaat de laatste tijd erg goed met de terugmeldingen. Dat mag ook wel eens gezegd worden. Veel worden er binnen 1a2 dagen opgelost. Zelfs afgelopen weekend hebben een stel BAG beheerders (met ophokplicht/huisarrest?) nog 7 meldingen van me opgelost!
Bag import verzoek:
Pand opnieuw plaatsen.
Tulpenkade 1 Oude Niedorp
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.7223&mlon=4.8637#map=16/52.7223/4.8637&layers=N
Mijn dank!
BAG import verzoek: nieuwe huisnummers 8-124 aan de Lichtpenweg in Amersfoort (kantoorgebouw->appartementen).
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.17349/5.40679
Alvast bedankt weer.
Nieuw appartementencomplex Fontein 1 - 19 te 's-Gravendeel Graag import
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.77384/4.62437
BVD,
Eggie
Verzoek voor BAG-import:
Laan van de Dierenriem 52-54 te Apeldoorn
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.23658/5.98638
Bij voorbaat dank.
Ik heb een import gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=83216001
Kom echter wat conflicten tegen met parkings, building:parts etc voor het middelste gebouw. Gaarne zelf aanpakken?
Ik hoor het wel als het wel|niet goed is
Heb het gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=83216185
Wel een groot overlappend pand in de ZO-hoek. HEb dat handmatig aangepast. Eventueel een BAG-terugmelding doen.
AUB import, zag ik net:
Hooiweg 7 Hulten
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.57322&mlon=4.95822#map=19/51.57322/4.95822
Met dank !
Graag BAG re-import van
Nijnselseweg 26, Sint Oedenrode
Het pand wordt uitgebouwd.
https://www.openstreetmap.org/edit#map=17/51.55620/5.47224
Aub import van nieuwbouw:
Oranjestraat 67A
Moerkapelle
Pand is vorige maand opgeleverd.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.04480/4.59001
Bedankt!
Verwerkt.
Graag nieuwe import van de nieuwe Aldi Zwaanstraat 11 te Cuijk
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.73056/5.87865
Een startende mapper heeft al iets handmatig ingetekend.
BVD,
Eggie
edit 'k Denk dat verzoek #7250 Today 09:56:03 er even bij ingeschoten is door vertraagde accountcheck.
Mijn verzoek #7241 is er ook bij ingeschoten geloof ik.
Gedaan
Gedaan
Graag update van Hulst, Cornelis de Vosplein 2 … 36, en Hulst, Houtmarkt 2 … 8
met de bijbehorende gebouwen way 272163903, way 272164186
https://www.openstreetmap.org/search?whereami=1&query=51.28013%2C4.05505
Vast met dank.
BAG import verzoeken
Bouw gestart
Duinmeiershof 2 Castricum
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.55927&mlon=4.65082#map=19/52.55927/4.65082
In gebruik
Koningshof 5 t/m 9 Castricum
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.55612&mlon=4.65203#map=17/52.55612/4.65203
Opnieuw
Oude Parklaan 2 Castricum
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.56018&mlon=4.65051#map=18/52.56018/4.65051
Mijn dank!