Graag een import van het pand rondom Industriestraat 2a in Nuth. Adresnode is er al.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/50.92914/5.88109
Verwerkt.
Graag import van nieuwe panden aan de Baas de Zoetenlaan in Rhenen/Veenendaal:
Locatie: https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.00369/5.54715
De paar panden die in aanbouw zijn meegenomen, mocht je de paar die nog op vergunning staan ook willen, even de huisnummers aangeven, dan doen we die ook.
BAG import-verzoek
Survey/nieuwbouw
Oudorperdijkje 1A t/m 5B AlkmaarMijn dank!
Kun je even controleren hoe het met huisnummer 3 en 5 zit, want dit botst nu een beetje…
AUB import 2x flat, links en rechts van de marker:
Tobias Asserlaan Tilburg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.56698&mlon=5.05655#map=19/51.56698/5.05655Met dank!
Verwerkt, maar wat een drukke boel daar in Tilburg zeg…
Graag een import van het pand rondom Industriestraat 2a in Nuth. Adresnode is er al.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/50.92914/5.88109
Niet verwerkt nog. Gezien de luchtfoto’s van 2019 lijkt dit pand uit 2011 reeds gesloopt. Weet je het zeker dat deze toch bestaat?
Jillis Eikelenboom:Graag een import van het pand rondom Industriestraat 2a in Nuth. Adresnode is er al.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/50.92914/5.88109Niet verwerkt nog. Gezien de luchtfoto’s van 2019 lijkt dit pand uit 2011 reeds gesloopt. Weet je het zeker dat deze toch bestaat?
Rondom Katoenunie wordt nu veel verbouwd; goede kans dat dit pand niet meer bestaat.
Tilburg: tja, tuinen en zo geïmporteerd …
Industriestraat 2a Nuth: inderdaad, en ik zie dat er vanochtend een terugmelding is gedaan
Ik had niet naar het bouwjaar gekeken, meende dat het juist nieuwbouw was.
Dan moet de adresnode juist nog weg.
Industriestraat 2a Nuth: inderdaad, en ik zie dat er vanochtend een terugmelding is gedaan
Ja, had ik gelijk maar gedaan. En inmiddels heeft de beheerder 'm al verwijderd ook in hun systeem, dus binnenkort is ie in de BAG viewer ook weg als het goed is.
Het gaat de laatste tijd erg goed met de terugmeldingen. Dat mag ook wel eens gezegd worden. Veel worden er binnen 1a2 dagen opgelost. Zelfs afgelopen weekend hebben een stel BAG beheerders (met ophokplicht/huisarrest?) nog 7 meldingen van me opgelost!
Bag import verzoek:
Pand opnieuw plaatsen.
Tulpenkade 1 Oude Niedorp
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.7223&mlon=4.8637#map=16/52.7223/4.8637&layers=N
Mijn dank!
BAG import verzoek: nieuwe huisnummers 8-124 aan de Lichtpenweg in Amersfoort (kantoorgebouw->appartementen).
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.17349/5.40679
Alvast bedankt weer.
Nieuw appartementencomplex Fontein 1 - 19 te 's-Gravendeel Graag import
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.77384/4.62437
BVD,
Eggie
Verzoek voor BAG-import:
Laan van de Dierenriem 52-54 te Apeldoorn
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.23658/5.98638
Bij voorbaat dank.
De Haagse Hogeschool in Delft is uitgebreid op het voormalige grasveld ernaast.
Ik heb een import gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=83216001
Kom echter wat conflicten tegen met parkings, building:parts etc voor het middelste gebouw. Gaarne zelf aanpakken?
Ik hoor het wel als het wel|niet goed is
Bag import verzoek:
Pand opnieuw plaatsen.
Tulpenkade 1 Oude Niedorp
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.7223&mlon=4.8637#map=16/52.7223/4.8637&layers=NMijn dank!
Heb het gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=83216185
Wel een groot overlappend pand in de ZO-hoek. HEb dat handmatig aangepast. Eventueel een BAG-terugmelding doen.
Nieuw appartementencomplex Fontein 1 - 19 te 's-Gravendeel Graag import
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.77384/4.62437BVD,
Eggie
Verzoek voor BAG-import:
Laan van de Dierenriem 52-54 te Apeldoorn
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.23658/5.98638
Bij voorbaat dank.
AUB import, zag ik net:
Hooiweg 7 Hulten
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.57322&mlon=4.95822#map=19/51.57322/4.95822
Met dank !
Graag BAG re-import van
Nijnselseweg 26, Sint Oedenrode
Het pand wordt uitgebouwd.
https://www.openstreetmap.org/edit#map=17/51.55620/5.47224
Aub import van nieuwbouw:
Oranjestraat 67A
Moerkapelle
Pand is vorige maand opgeleverd.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.04480/4.59001
Bedankt!
AUB import, zag ik net:
Hooiweg 7 Hulten
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.57322&mlon=4.95822#map=19/51.57322/4.95822Met dank !
Graag BAG re-import van
Nijnselseweg 26, Sint Oedenrode
Het pand wordt uitgebouwd.
https://www.openstreetmap.org/edit#map=17/51.55620/5.47224
Verwerkt.
Graag nieuwe import van de nieuwe Aldi Zwaanstraat 11 te Cuijk
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.73056/5.87865
Een startende mapper heeft al iets handmatig ingetekend.
BVD,
Eggie
edit 'k Denk dat verzoek #7250 Today 09:56:03 er even bij ingeschoten is door vertraagde accountcheck.
Mijn verzoek #7241 is er ook bij ingeschoten geloof ik.